Problem ze wskazowka od temperatury w MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
grzechu4444
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sob lut 09, 2008 17:56
Lokalizacja: Koszalin/DanziG
Kontakt:

Problem ze wskazowka od temperatury w MK3

Post autor: grzechu4444 » śr lut 13, 2008 16:31

Witam mam taki problemik bo zdejmowałem zegary zeby zmienic podswietlenie oczywiscie to mi sie udalo ale jak podpinam licznik pod ta wiazke przewodow slysze chwilowo maly silniczek ktory tam jest (nie wiem od czego) i wskazowka od temperatury przechyla mi sie za skale na -
nie wiem co jest grane. Probowalem ustawic to recznie odkrecilem ten plastik oslaniajacy zegary ustawilem ręką wskazowke i bylo wszystko dobrze do momentu... niestety znow spadla ponizej skali co jest grane ??? ;>



Awatar użytkownika
Alienzorg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw sie 02, 2007 23:29
Lokalizacja: Sk-ce

Post autor: Alienzorg » śr lut 13, 2008 23:36

Witam

Też miałem taki przypadek identycznie spowodowany co u ciebie. Zauważyłem, że silniczki od wskazówek resetują się do pozycji zero po podpięciu zasilania. Poprawiłem to w ten sposób, rozebrany licznik podłączyłem do zasilania i po ustawieniu się silnika w pozycji 0, ręcznie przestawiłem wskazówkę na początek skali. Wskaźnik do dziś jest na poprawnej pozycji.
Ostatnio zmieniony śr lut 13, 2008 23:39 przez Alienzorg, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
grzechu4444
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sob lut 09, 2008 17:56
Lokalizacja: Koszalin/DanziG
Kontakt:

Post autor: grzechu4444 » śr lut 13, 2008 23:55

hmmm widocznie nie pozostaje mi nic innego do zrobienia jak jeszcze raz rozebrac ta oslonke z plastiku na zegarach i recznie ustawic ja do pozycji 0. Moze nie opadnie poza skale (oby)


[b]Kupię sprężyny obniżające -60 (przod) do golfa III 1,9TD 95rok[/b]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 382 gości