[mk2] Syncro - jaki silnik?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zuko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 16:51
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

[mk2] Syncro - jaki silnik?

Post autor: zuko » wt sie 16, 2005 08:52

Wlasnie trafila mi sie mozliwosc na swap'a. Moge kupic Golfa po malym dzwonie za drobne pieniadze. Wlasciciel mowi, ze ma on naped na 4 kola, wiec jest to Syncro [bo nie Country]. Rzekomo jednostka 110 KM. Co to za silnik moze byc? Czy warto swap'a zamiast mojej PN'ki? Co jeszcze moze byc ciekawego do swap'a w takim Syncro [wyposazenie].


[img]http://img241.imageshack.us/img241/9333/golfgstylein8.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: [mk2] Syncro - jaki silnik?

Post autor: Borys » wt sie 16, 2005 08:58

zuko pisze:Wlasnie trafila mi sie mozliwosc na swap'a. Moge kupic Golfa po malym dzwonie za drobne pieniadze. Wlasciciel mowi, ze ma on naped na 4 kola, wiec jest to Syncro [bo nie Country]. Rzekomo jednostka 110 KM. Co to za silnik moze byc? Czy warto swap'a zamiast mojej PN'ki? Co jeszcze moze byc ciekawego do swap'a w takim Syncro [wyposazenie].

to pewnie 1P 98KM na digifancie zawsze lepiej cos takiego niz 1.6 gaźnik,

bły tez GU w syncro 1.8 90KM na gaxniku ale to rzadki okaz


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
zuko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 16:51
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: zuko » pn sie 29, 2005 23:59

Sproboje sie dowiedziec dokladnie co to jest za silnik. Bo cena jest naprawde atrakcyjna. Gosc urwal kolo przednie. I chce sprzedac cale auto za 1000, a sam silnik to nie wszystko. Moze miekka deska na wymiane czy inne bajery.

Sprawdzilem ten silnik. To jest 1P. Ale nigdzie nie moge znalezc info o tym silniku. Wiecie cos o nim? Warto Digifanta I ? Jak ma sie spalanie i awaryjnosc? + mozliwosci do poprawek + ECU


[img]http://img241.imageshack.us/img241/9333/golfgstylein8.jpg[/img]


Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » wt sie 30, 2005 00:50

zuko pisze:Sproboje sie dowiedziec dokladnie co to jest za silnik. Bo cena jest naprawde atrakcyjna. Gosc urwal kolo przednie. I chce sprzedac cale auto za 1000, a sam silnik to nie wszystko. Moze miekka deska na wymiane czy inne bajery.

Sprawdzilem ten silnik. To jest 1P. Ale nigdzie nie moge znalezc info o tym silniku. Wiecie cos o nim? Warto Digifanta I ? Jak ma sie spalanie i awaryjnosc? + mozliwosci do poprawek + ECU
to nie dogifant I tylko digifant II, wtrysk jest taki sam jak w MKII GTI 8V pb/pf, zamontowałem u siebie cos takiego i jest spoko, spalanie - nie wiem :) przy ostrej jeździe na benzynie duuzo, awaryjnosc - brak ale czasami sie trasiaja jakies kruczki, poprawki w ECU to do GTO on robi do tego programy


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
zuko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 16:51
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: zuko » śr sie 31, 2005 22:10

Jak ma sie sprawa z przekladka? Zawias mam gotowy, co jeszcze by musialo tam przyjsc? Ile moze mi mechanik krzyknac? Tak, zeby mnie nie zdarl + jakie pozniej procedury urzedowe - w briefie jest nr silnika, trzeba to zmienic pewnie

Czyli Digifant II jak najbardziej? + do GTO o male poprawki Moze mamy jakiegos uzytkownika tego silniczka na forum, zeby mi cos nie cos powiedzial o nim? Glownie jak ma sie spalanie

OK! Jestem praktycznie na ten silnik zdecydowany. Skrzynia zostaje moja. A moj silnik idzie do syncro - zagra to?


[img]http://img241.imageshack.us/img241/9333/golfgstylein8.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 439 gości