Naprawa poszycia cabrio

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Sebastian_9876
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 15:37
Lokalizacja: Warszawa

Naprawa poszycia cabrio

Post autor: Sebastian_9876 » pn kwie 11, 2005 09:09

Witam, jest to mój pierwszy post więc się przedstawie: nazywam sie Sebastian, mieszkam w Warszawie (Łomianki). Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem golfa Mk1 1.8 gti Cabrio (carman).
Auto jest w idealnym stanie oprócz dachu. Po obu stronach ma pęknięcia przy dzwiach (podobno to normalne że w tych zagięciach pęka) proszę o informację gdzie lub kto mógłby naprawić usterki w woj Mazowieckim.
Zaznaczam, ża juz szukałem w arhiwum i nic nie znalazłem.
pozdrawiam
Sebastian



jamajkas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:46
Lokalizacja: WAW
Kontakt:

ja tez mam golfa cabrio z podartym dachem

Post autor: jamajkas » pt sie 26, 2005 08:52

Czesc Sebastian, czy udało Ci się znależć kogoś i naprawić dach? Od kilku miesięcy szukam zakładu tapicerskiego / warsztatu itp po całej polsce i jedyne co mi dotąd zaproponowano, to wymiana całego materiału. Daj znać, co udało Ci się ustalić /osiągnąć. Marta, Warszawa



malolat
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: pn lut 07, 2005 17:41
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: malolat » pt sie 26, 2005 14:09

naprawiac to ciezko bedzie, bo org w mk1 jest plastikowe, przez co lamie sie na zagieciach. ja zrobilem sobie cale poszycie ze skaju i juz mnie problem przeciekania i wygladu nie dotyczy :) wczesniej mialem ponaklejane laty, ale tez szybko sie polamaly, wiec to takie rozwiazanie tymcasowe... mozesz kupic kawalek skaju, dobrze wyczyscic powierzchnie i na butapren przykleic, jak ci bardzo zalezy :)



jamajkas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 09, 2005 11:46
Lokalizacja: WAW
Kontakt:

Post autor: jamajkas » pn sie 29, 2005 15:07

Sam zrobiles sobie to poszycie ze skaju? I ile Cie to kosztowało. Musze przemyslec te sprawe. Szukam ciagle warsztatu ktory nawet mi wymieni caly material, ale mam problemy z namierzeniem kogos w okolicach Warszawy. Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam


Pozdrowienia dla znajomych. Teraz będę tylko na gg i pod meilem.

malolat
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: pn lut 07, 2005 17:41
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: malolat » pn sie 29, 2005 20:32

mi robil znajomy i sam skladem sobie, wyszlo chyba tanio w sumie. moge spytac ile bedzie chcial, a wymienilbys sam, czy wolalbys zeby ktos to zrobil?? :>



mozik1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 01:39
Lokalizacja: ostrowiec świętokrzyski

Post autor: mozik1 » wt sie 30, 2005 11:11

witam. nie mam dokładnych namiarów, ale wiem, że w Szydłowcu (E7 od Radomia ok 30km na Skarżysko) facet naprawia takie rzeczy. pozdrowionka



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 429 gości