[mk3]Obrysówki

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
davidoff82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: czw cze 29, 2006 18:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Auto: Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI
Silnik: Awx
Kontakt:

[mk3]Obrysówki

Post autor: davidoff82 » sob lut 02, 2008 19:18

Jak w temacie.
Chce sobie zapodać lampki obrysowe, zawsze mi sie podobało, uważam że podnosi bezpieczeństwo...
Zastanawiam sie nad czymś takim klikaj Prosty montaż tylko malutka dziurka w zderzaku.Teraz pytanie gdzie dokładnie je zamontować i jak podpiąć, wiem że logika podpowiada pod pozycje ale zastanawiam się czy nie zamontować dodatkowego wyłącznika do nich tak jakby na CB krzyczeli że pały gdzieś sie czają :cool: bo z tego co wiem to chyba średnio legalne są takie obrysy, chyba że się mylę?
Zapraszam wszystkich do dyskusji, szukałem w szukaczce i tak ogólnego i sprecyzowanego tematu nie znalazłem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony sob lut 02, 2008 19:28 przez davidoff82, łącznie zmieniany 1 raz.


Lepiej mieć Parkinsona i troche powylewać,
Niż Alzheimera i zapomnieć wypić...

Awatar użytkownika
Królik88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 08:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Królik88 » sob lut 02, 2008 19:23

Mają ludzie obrysówki z wersji US i nikt się nie czepia.

A te co pokazałeś to straszna kupa. Jeśli już, to tylko oryginał.


Były: MK3 1.8 AAM, MK3 2.0 16V ABF, Omega B FL 2.2
Jest: Octavia 1 1.8T

Awatar użytkownika
davidoff82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: czw cze 29, 2006 18:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Auto: Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI
Silnik: Awx
Kontakt:

Post autor: davidoff82 » sob lut 02, 2008 19:29

CHKDSK pisze:Mają ludzie obrysówki z wersji US i nikt się nie czepia.

A te co pokazałeś to straszna kupa. Jeśli już, to tylko oryginał.
Niby tak tylko jak dostepność i ceny?


Lepiej mieć Parkinsona i troche powylewać,
Niż Alzheimera i zapomnieć wypić...

Awatar użytkownika
Królik88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 08:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Królik88 » sob lut 02, 2008 20:45

davidoff82 pisze:Niby tak tylko jak dostepność i ceny?
No niestety z tym jest ciężko. Z resztą tak jest z każdym rarytasem z USA. Ale zdarzają się na allegro.


Były: MK3 1.8 AAM, MK3 2.0 16V ABF, Omega B FL 2.2
Jest: Octavia 1 1.8T

Awatar użytkownika
_zakix_
Forum Master
Forum Master
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 00:12
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: _zakix_ » ndz lut 03, 2008 11:06

Albo ori albo wcale takie moje zdanie ;)


[b] [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=113886]Vw Golf GT Special`95[/url] [/b]

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/299/7648a19958ab6809.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
MIMIK144
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: wt lip 18, 2006 16:18
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Post autor: MIMIK144 » ndz lut 03, 2008 13:39

Obrysówki są legalne, tylko musisz je dobrze zamontować, ale wszystko masz w instrukcji obrysówek. a jak chcesz zderzak do 3 z obrysówkami, to leży na szrocie u mnie w mieście w błocie,śniegu itd, no aż żal, bo nikt go nie chce, a facet nawet nie wie co ma. Jak tylko uda mi się kupić jakąś ładną Mk3 to jadę od razu po niego.



Awatar użytkownika
seta_lp
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr lis 21, 2007 21:48
Lokalizacja: Puławy/Lublin/Jabłonna

Post autor: seta_lp » ndz lut 03, 2008 14:19

to moja propozycja MIMIK144 wez go ze szroty i wrzuc na forum napewno chetny sie znajdzie...


[url=http://img153.imageshack.us/img153/6310/projekt2010.jpg][img]http://img689.imageshack.us/img689/9072/58992905.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
davidoff82
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: czw cze 29, 2006 18:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Auto: Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI
Silnik: Awx
Kontakt:

Post autor: davidoff82 » ndz lut 03, 2008 20:34

MIMIK144 pisze:Obrysówki są legalne, tylko musisz je dobrze zamontować, ale wszystko masz w instrukcji obrysówek. a jak chcesz zderzak do 3 z obrysówkami, to leży na szrocie u mnie w mieście w błocie,śniegu itd, no aż żal, bo nikt go nie chce, a facet nawet nie wie co ma. Jak tylko uda mi się kupić jakąś ładną Mk3 to jadę od razu po niego.
To dowiedz sie co i jak z nim (moze foto??) dowiedz sie jaka kasa + prowizja dla Ciebie i możemy temat obgadać ale obawiam sie że to będzie drogi gips... a że jestem przed zakupem mieszkania to może być ultimatum zderzak albo mieszkanie tudzież rozwód :jezor: a szczerze to dziś na trasie do Szczyrku mijał mnie Golfer z takimi jak pokazłem tylko że miał zamontowane w hokeju na boku i tak samo z tylu...powiem Wam tak sobie ale może jakby wyżej?? Ma ktoś foto albo może jakiż VT?


Lepiej mieć Parkinsona i troche powylewać,
Niż Alzheimera i zapomnieć wypić...

Awatar użytkownika
Radi mk3
nisko latam
nisko latam
Posty: 185
Rejestracja: pn sie 27, 2007 10:51
Lokalizacja: GKA
Kontakt:

Post autor: Radi mk3 » ndz lut 03, 2008 20:59

Chętnie bym się zaopiekował tym zdesiem! a co do tematu to jak zakładac to tylko org.


nisko latam
http://www.golf3.pl/topics2/golf-mk3-gt-i-i-vt21196.htm

Awatar użytkownika
Pustylol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: czw sie 31, 2006 12:19
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: Pustylol » pn lut 11, 2008 11:55

MIMIK144 pisze:Obrysówki są legalne, tylko musisz je dobrze zamontować, ale wszystko masz w instrukcji obrysówek. a jak chcesz zderzak do 3 z obrysówkami, to leży na szrocie u mnie w mieście w błocie,śniegu itd, no aż żal, bo nikt go nie chce, a facet nawet nie wie co ma. Jak tylko uda mi się kupić jakąś ładną Mk3 to jadę od razu po niego.
Niestety kolego Cie zmartwie ja ma obrysowki oryginalne helli w szerokiej dokladce nieco niezej niz na tym zdjeciu i z tylu an tej samej wysokosci
Wczoraj niebiescy za mna jechali i jak stanolem na parkingu no to podjechali i dokumenty wolaja a ten 2 pyta sie co to samolot ze to tak swieci mowie ze nie oryginalen helli a on ze zabiera mi dowod no to asie tlumacze ze jak kupielm takie bylo itp itd nie wiem ze to nie legalne i musialem na srodku miasta je odlaczac eschhh :( naszczescie mi odpuscili papiery oddali ale szczerze ne radze owszem moga sie swiecic ale tylko na postoju i wlasnie w taki sposob zrobie :) Mam nadziej z pomoglem odp na priv jesli cos nei jasne



Awatar użytkownika
MIMIK144
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 283
Rejestracja: wt lip 18, 2006 16:18
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Post autor: MIMIK144 » wt lut 12, 2008 16:05

Pustylol pisze:
MIMIK144 pisze:Obrysówki są legalne, tylko musisz je dobrze zamontować, ale wszystko masz w instrukcji obrysówek. a jak chcesz zderzak do 3 z obrysówkami, to leży na szrocie u mnie w mieście w błocie,śniegu itd, no aż żal, bo nikt go nie chce, a facet nawet nie wie co ma. Jak tylko uda mi się kupić jakąś ładną Mk3 to jadę od razu po niego.
Niestety kolego Cie zmartwie ja ma obrysowki oryginalne helli w szerokiej dokladce nieco niezej niz na tym zdjeciu i z tylu an tej samej wysokosci
Wczoraj niebiescy za mna jechali i jak stanolem na parkingu no to podjechali i dokumenty wolaja a ten 2 pyta sie co to samolot ze to tak swieci mowie ze nie oryginalen helli a on ze zabiera mi dowod no to asie tlumacze ze jak kupielm takie bylo itp itd nie wiem ze to nie legalne i musialem na srodku miasta je odlaczac eschhh :( naszczescie mi odpuscili papiery oddali ale szczerze ne radze owszem moga sie swiecic ale tylko na postoju i wlasnie w taki sposob zrobie :) Mam nadziej z pomoglem odp na priv jesli cos nei jasne

to jedziesz z nimi do jakiego kolwiek warsztatu, gdzie robia przegldy i ich uswiadamiasz. Ojciec kupil ostatnio passata B6 i trzepali nas godz na parkingu, bo w Vinie samochodu byla, jedna cyferka, ktrora oznaczala rok pojazdu, u nas jest 6, a auto wyprowadzone z salonu w 7. goscie nie wierzyli, ze rok tam przestal :/


sorki za polskie znaki, ale jestem za granica i niema ich tu



ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości