subwoofer w GTI EDITION?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

piotr1979
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 538
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 13:39
Lokalizacja: PL
Kontakt:

subwoofer w GTI EDITION?

Post autor: piotr1979 » czw sie 25, 2005 10:18

CZY WOGOLE BYLY W GTI EDITION SUBWOOFERY?W MOIM GOLFIE JEST NAGLOSNIENIE NOKII 8 GLOSNIKOW I ZDAJE MI SIE ZE POWINIEN BYC TEZ SUBWOOFER KTORY KTOS ZAJ.....AL W NIEMCZECH.JAK ON MA WYGLADAC?JAK BYL PODLACZONY?GDZIE GO DOSTANE?ZARZUCIE JAKIES ZDJECIA ALBO LINKI.BO W GOLFACH 20 JAHRE TO NA 100% BYLY.Z GORY DZIEKI POZDRO :pub:


passat b5 fl ,galaxy 1.9tdi 2005r auy,ALHAMBRA 1.8T AJH,honda civic ufo type r

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » czw sie 25, 2005 15:01

były raczej tylko w 20 jahre. na tej aukcji masz zdjecie kufra 20 jahre z boku jest sub http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=61753810



Awatar użytkownika
kamilt500
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pt lut 11, 2005 02:46
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: kamilt500 » pt sie 26, 2005 00:45

nie pisz z caps lockiem ;)



Awatar użytkownika
Baltazar
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 227
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 09:23
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: Baltazar » śr sie 31, 2005 15:57

dokładnie jak kolega wyżej pisał - skrzynka wchodzi idealnie w lewy boczek w bagażniku (do niej przymocowany jest wzmacniacz).

również powinieneś mieć korektor z przodu w środkowej konsoli (na dole, gdzie standardowych modelach zamiast tego montowali pojemniki na kasety magnetofonowe)

mam cosik takiego, w kawałkach - od dłuższego czasu przymierzam się do montażu.

poza tym podobno najlepiej podłączyć oryginalne radio gamma do tego zestawu (no też takie kupiłem na ebayu).

jakby ktoś przy okazji widział do sprzedaży tylne boczki (tapicera w której montowane są głośniki) to byłbym zainteresowany..

a swoją drogą, masz okablowanie do tego sprzętu? wystają jakieś przewody w bagażniku?


Pozdrawiam,
Baltazar

piotr1979
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 538
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 13:39
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: piotr1979 » śr sie 31, 2005 16:23

Baltazar pisze:dokładnie jak kolega wyżej pisał - skrzynka wchodzi idealnie w lewy boczek w bagażniku (do niej przymocowany jest wzmacniacz).

również powinieneś mieć korektor z przodu w środkowej konsoli (na dole, gdzie standardowych modelach zamiast tego montowali pojemniki na kasety magnetofonowe)

mam cosik takiego, w kawałkach - od dłuższego czasu przymierzam się do montażu.

poza tym podobno najlepiej podłączyć oryginalne radio gamma do tego zestawu (no też takie kupiłem na ebayu).

jakby ktoś przy okazji widział do sprzedaży tylne boczki (tapicera w której montowane są głośniki) to byłbym zainteresowany..

a swoją drogą, masz okablowanie do tego sprzętu? wystają jakieś przewody w bagażniku?
z tego co sie dowiedzialem to gti edition nie mialy subwoofera.kabli nie mam bo nie powinienem miec.kolektora tez nie mam wiec wszystko jasne.dzieki za odpowiedz.


passat b5 fl ,galaxy 1.9tdi 2005r auy,ALHAMBRA 1.8T AJH,honda civic ufo type r

Awatar użytkownika
Baltazar
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 227
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 09:23
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: Baltazar » śr sie 31, 2005 22:05

a gdzie masz zamontowane te 8 głosników? jak podejrzewam w drzwiach z przodu + w podszybiu.. a pozostałe 4 gdzie? z tyłu w boczkach pasażera..?


Pozdrawiam,
Baltazar

piotr1979
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 538
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 13:39
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: piotr1979 » czw wrz 01, 2005 08:41

Baltazar pisze:a gdzie masz zamontowane te 8 głosników? jak podejrzewam w drzwiach z przodu + w podszybiu.. a pozostałe 4 gdzie? z tyłu w boczkach pasażera..?
z tylu mam jeszcze w boczkach 2 na dole i na gore w boczkach sykacze.wszystkie to firma nokia,i dlatego wlasnie pytalem o subwoofer czy nie powinienen go miec.


passat b5 fl ,galaxy 1.9tdi 2005r auy,ALHAMBRA 1.8T AJH,honda civic ufo type r

Awatar użytkownika
Baltazar
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 227
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 09:23
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: Baltazar » czw wrz 01, 2005 11:12

chciałbym mieć w oryginale głośniki z tyłu :) zostałoby mi tylko podłączenie przewodów :)

a tak to jeszcze muszę dziury w tapicerce robić (nie mówiąc o kupnie nowych głosników)..


Pozdrawiam,
Baltazar

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości