[Mk3]Dusi go na benzynie jak zimny...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[Mk3]Dusi go na benzynie jak zimny...

Post autor: lolo_golf » sob sie 20, 2005 13:32

Witam.
Mam taki problem.Caly czas jezdze sobie na gazie i wszystko hula elegancko, tak samo jak sobie przelącze na benzynke to tez ładnie wszystko chodzi.Jednak wczoraj wieczorem brakło mi gazu.Dzisiaj rano odpalam auto i na benzynie jade zatankowac gaz.I tu mam problem bo auto wogole nie chcialo sie wkrecac na obroty tylko do tak muliło i chodzi troche jak traktor a z rury ładował czarny dymek.Dojechalem na LPG zatankowalem i przegoniłem go troche na gazie(wszystko eleganco chodzi)i tak przy temp. 70* dałem go na benzynke zeby sprawdzic i wszystko bylo juz w porzadku.

Czego tak sie dzieje ze jak zimny calkiem to go tam muli i nie chce jechac?



Awatar użytkownika
tomekra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 477
Rejestracja: ndz lip 31, 2005 16:25
Lokalizacja: SKIERNIEWICE
Kontakt:

Post autor: tomekra » sob sie 20, 2005 15:09

spróbuj troszkę pojeździć na samej benzynce może się poprawi :pub:



alepka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 294
Rejestracja: śr sie 25, 2004 13:04
Lokalizacja: małopolska - świętokrzyskie

Post autor: alepka » sob sie 20, 2005 15:21

mialem cos podobnego. odpalam an benzynie a tu po 2 sekundach gasnie. daje gazu wchodzi na obroty ale jakos tak mułowato. no to dałem troche po garach przegoniłem go tak nie schodzac ponizej 4 tys obrotów przez jakies 5 min. postał kilka godzin odpalam chodizjak brzytwa. podobno zalecaja zeby co jakis czas przegonic na benzynce troszke



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 516 gości