chlapacze MK III

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mirunho

chlapacze MK III

Post autor: mirunho » pt sie 12, 2005 08:25

mam pytanko czy może ktoś zakładał chlapacze przednie ,w oplach są takie oryginalne nie wiem czy do golfika można takie dostać bo są one przydatne mniej autko się ochlapuje i progi są bardziej zabezpieczone.



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pt sie 12, 2005 08:29

są chlapacze do golfa oryginalne,ja wczoraj płaciłem za przód 102 zł .tył jest tańszy cena ok 80 zł. ,na allegro jest je ciężko dostać. Wiadomo że są bardzo przydatne i te oryginalne ładnie się prezentują.Kupowałem u Palmowskiego w Olsztynie



piotr1979
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 538
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 13:39
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: piotr1979 » pt sie 12, 2005 09:51

jak chcecie oszpecic vw to robcie to poza forum! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


passat b5 fl ,galaxy 1.9tdi 2005r auy,ALHAMBRA 1.8T AJH,honda civic ufo type r

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » pt sie 12, 2005 10:01

Nie powiem, bo przednie chlapacze sa bardzo praktycznie bo tak ja mowicie nie chlapie i co najwazniejsze nie obija kamieniami!!!Ale tez jestem zdania ze troche szpecą autko :chytry:



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » pt sie 12, 2005 10:15

Jak koła chowają się w bocznym obrysie to jest oki, ale jak wiadomo nie każdy jeździ na pokaz, a fabryczne chlapacze nie są szpetne. Brat ma założone do opon 215/40 R16, tylko, że my je polakierowali w kolor nadwozia i są ładniejsze niż czarne.



malgosk
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: sob gru 25, 2004 18:28
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: malgosk » pt sie 12, 2005 17:01

Ja w tym roku zalozylem chlapacze, po tym jak musialem robic naprawe blotnikow za kolami. Rudy sie przyczepil, bo bloto (i sol) spod kol szly pod blachy... Rdza poszla od srodka az milo!

Kupilem chlapacze uniwersalne (za 35 zl). Musialem je troche skrocic (nozyczkami), gdyz po zalozeniu samochod na zakretach szorowal chlapaczem o jezdznie. :)

W oryginalnym blotniku sa 3 otwory. Trzeba kupic zestaw: specjalna zawleczka (nakladka) blaszana z otworkiem i srubke do tego. Najpierw blaszke zalozyc na blotnik, tak zeby sie otwory pokryly, potem przylozyc chlapacz i przykrecic go sruba. Zadna filozofia.

A co do efektu, to uwazam, ze teraz nawet lepiej wyglada niz bez chlapaczy. :P :jezor:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » pt sie 12, 2005 22:24

Ale jak z przodu toi z tyłu pasuje :hmm:



Awatar użytkownika
Shark
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Shark » śr wrz 27, 2006 00:53

Mam mk3 CL z 96 . Czy chlapacze na przód od GT pasują do mojego golfika ?

Pzdr
Radek


Motocykle są wszędzie

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 527 gości