przestaly dzialac przednie spryskiwacze

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
cinek366
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: pn lut 20, 2006 17:28
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cinek366 » wt sty 08, 2008 12:37

miałem podobny problem i to była manetka, cos pogrzebałem i działało ale teraz znowu nie chce działa, ale odkryłem że jak przełącze manetke do góry na działanie wycieraczek i dopiero do siebie na spryskiwacz to działa... może spróbuj



21mariusz03
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 286
Rejestracja: ndz lis 11, 2007 14:31
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: 21mariusz03 » wt sty 08, 2008 20:11

Lipek81 pisze: rozbierz ją, przesmaruj,

no tak wyjalem to cudo patrze ale nie mam pojeia jak sie do tego dobrac :O to jest jakby jedna calosc w sensie jest chyba sklejona klejem i nie wiem jak to rozebrac ... wiesz moze jak to zrobic ?zeby nie zepsuc odrazu :D A do kierownicy sie po sesji zabiore :D
Lipek81 pisze:P.S. A jak potrzebujesz jakiejś pomocy z automatyki, to nie ma sprawy
Poki co u mnie to dopiero sama matma i fiza bo to pierwszy semestr ale dzieki cynk :)
cinek366 pisze: ale odkryłem że jak przełącze manetke do góry na działanie wycieraczek i dopiero do siebie na spryskiwacz to działa...
u mnie niestety to nie dziala :(


VW power :)

Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » sob sty 12, 2008 20:31

No to nie wiem, może nowa pompka? A mierzyłeś napięcie na zaciskach, jak włączasz spryskiwacz? Od tego zacznij.

[ Dodano: Sob Sty 12, 2008 19:36 ]
Pompkę możesz kupić w intercarsie od 30zł.


- naprawa, odnowa i budowa od podstaw wiązek elektrycznych (także clean look);
- swapy silników;
- inne nietypowe usługi elektryczne, których warsztaty nie robią, albo biorą za nie kupę kasy :D
BARDZO niskie ceny, staranne wykonanie - szczegóły priv.

Awatar użytkownika
mrozik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sob paź 27, 2007 14:51
Lokalizacja: Zamość

Post autor: mrozik » ndz sty 13, 2008 13:32

sprawdz czy nie pekly ci szlaufiki bo jak tak to nie bedzie pryskac:D:D:D



maxie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 10, 2007 13:46
Lokalizacja: Frampol
Kontakt:

Post autor: maxie » wt sty 15, 2008 19:54

Witam !!!

Mam podobny problem ze spryskiwaczem, z tymże tylnym, więc pozwolę sie podłączyć pod temat, sprawa wygląda TAK:

po naciśnięciu manetki do pozycji uruchamiającej tylną wycieraczkę i przytrzymaniu tak aby był podany płyn, nic sie nie dzieje poza ruchem(a nawet kilkoma) wycieraczki, słychać pompkę, dodam że przednie spryskiwacze są OK, więc co może być przyczyna tej usterki ??



21mariusz03
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 286
Rejestracja: ndz lis 11, 2007 14:31
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: 21mariusz03 » wt sty 15, 2008 21:13

hehe mialem to samo ze z tylu nie piskalo :) wypadl ci prawdopodobnie waz w tylnym spryskiwaczu musisz zdjac a plastikowa oslonke od srodka klapy zeby sei do niego dostac:)
a przednie spryskiwaze naprawilem tak tymczasowo jak kolega z forum doradzil :) zamienilem te kabelki przy pompce tak ze jak naciskam na tylny spryskiwacz to psika mi wtedy z przodu :) no i chodzi tylna wycieraczka :)Jak bedzie chwila czasu to ebdzie trzeba wymienic te manetki :)


VW power :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 400 gości