[mk3] jak zamontować radio żeby go nie wyjęli ;)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
DuZy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 16, 2005 15:44
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

[mk3] jak zamontować radio żeby go nie wyjęli ;)

Post autor: DuZy » sob sie 06, 2005 11:14

witam wszystkich

Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób zamontować radio (Pioneer) w samochodzie (mk3) aby potencjalni ochotnicy na nie mieli jak najwięcej problemów z jego wyjęciem. Jak Wy macie to rozwiązane w swoich autach? Czy montujecie radio tylko w kieszeni montażowej czy przykręcacie je dodatkowo do deski? W moim radiu są miejsca na śruby z tyłu oraz po bokach radia. Czy może ktoś mi powiedzieć jak dostać się w desce do tych miejsc aby po włożeniu radia można je było przykręcić do deski? Zastanawiałem się też nad pełną kieszenią ale kosztuje ona ok 50 zł a radio nie ma podtrzymywania pamięci więc nie wiem czy ten zakup się opłaca. Podpowiedzcie coś.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Ostrry
Panzerwagen fahrer
Panzerwagen fahrer
Posty: 107
Rejestracja: pn gru 27, 2004 18:14
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Ostrry » sob sie 06, 2005 13:21

wydaje mi sie ze przykrecanie radia na stale nie jest dobrym rozwiazaniem, poniewaz jesli beda chcieli to je wyrwa(razem z deska rozdzielcza) mialem tak kiedys w lagunie, polamali plastiki dookola ale wyjeli radio i zosawili pogieta ramke. Wydaje mi sie ze najlepiej zrobic radio na kieszen i zabierac je do domu a radio mozna przerobic zeby pamietalo stacje ale to juz zadanie dla fachowcow :P


PANZERWAGEN FAHERE

WWW.DREAMCARAUDIO.COM <--Takie małe ale pomocne :)

http://vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1572

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » ndz sie 07, 2005 11:01

Nawet najbardzie dopracowany montaż anty kradziezowy jest do złamania proponuje kieszoneczke z podtrzymanie pamięci to jedyna pewne zabezpieczenie.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » ndz sie 07, 2005 11:07

kieszen dobra jak bedizesz pamietal i bedzie Ci sie chcialo zawsze brac radio ze soba :) Jesli zostawisz radio w tej kieszeni to zlodziej bedzie mial jeszcze latwiej...przychodzi i sobie poprostu wyciaga radyyyjo :)



Awatar użytkownika
SulecK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 22:16
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

Post autor: SulecK » ndz sie 07, 2005 15:50

Zawsze mozesz zapodac jakis katownik i polaczyc (przyspawac) radio za jego pomoca z jakas czescia za konsola. Nie smiejcie sie - widzialem taki patent juz ;)



Awatar użytkownika
DuZy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 16, 2005 15:44
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: DuZy » ndz sie 07, 2005 15:59

ech ... narazie montuję radio w standardowej półkieszeni i trzymam kciuki ... w tygodniu rozejrzę się za pełną kieszenią do tego radia ale podtrzymywanie pamięci odpada bo za drogo wychodzi (teraz trochę żałuję że nie kupiłem blaupunkta) ... z tym spawaniem to chyba jakiś joke :chytry: ... dzięki i pozdrawiam ...



Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » ndz sie 07, 2005 18:55

a blaupunkt ma podtrzymanie?
U mnie w miescie cos chcieli do 100 zlotych na zrobienie kieszeni z podtrzymaniem, do mojego sony wolali cos chyba 80 nie pamietam :hmm:



Awatar użytkownika
FalkY
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: śr cze 22, 2005 01:23
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: FalkY » ndz sie 07, 2005 21:52

siema! jakiego masz blaupunkta??:)

a co do systemu to kolejnym, skutecznym i smiesznym rozwiazaniem jest stalowa linka tak zeby radio lekko sie wysuwalo ale zeby nie mozna bylo go wyjąć, inna metoda to przerobienie dolnej szuflady i tam zrobic miejsce na radio [kiedys to widzialem-czadowa sprawa] a z innej strony mozesz poprostu ladnie okleic tasmą radio [pod panelem] tak zeby po zdjęciu panela nie bylo widac co to... [tez dziwne ale podobno dziala]


[url=http://imageshack.us][img]http://img263.imageshack.us/img263/1130/falky5qi2ww.png[/img][/url]
~~~~~~~~~~~~
VW Pruszcz Team

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości