Zamienniki oświetlenia z firmy DEPO

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Zamienniki oświetlenia z firmy DEPO

Post autor: Rydzu » pt sie 05, 2005 08:10

Mam ogólne pytanie jakie macie doświadczenia z tym producentem. Ja wczoraj montowałem biłąe kierunki w zderzak mojego MK III i przy montażu połamały się zatrzaski do łaczenia z blendą. Drugi kierunek juz miał złamany dolny zatrzask a górny nie wim czy się nie złamał przy montażu bo coś się tam trzyma i nie będę zprawdzał bo się jeszcze rozsypie.

Może ktoś ma jakiś dobry patent jak to połatać?



Awatar użytkownika
VWjowiec
..::Golf Black Club::..
..::Golf Black Club::..
Posty: 239
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 22:04
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: VWjowiec » pt sie 05, 2005 09:01

tez mam w jednym kierunku połamane zatrzaski blendy i tez mam jeden depo a drógi hella
ja złapałem drutem między tą metalową szpilką od blędy i między częścią zderzaka (która mocuje kierunek) przeciągnołem drut i mocno skreciłem przy otwartej blędzie, pozniej domknołem i blaszke z blendy podgiołem do środka tak ze przy demontażu pomoże tylko cienki długi płaski śrubokęt i nikt przynajmniej nie ukradnie ani blendy ani kierunka i siedzi sztywno jeśli dobrze skręcisz drut tytoniowy :hmm: :grin:



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pt sie 05, 2005 09:32

Więc nie jestem jedyny :-) tylko w sumie tonie wiem czy mam się cieszyć czy płakać z tego powodu.
Kiedyś pracowałem u Taiwańczyka i pierdzielił ciągle o wysokiej jakości ich produktów, teraz pracuję dla Niemców i jednak co Hans to HANS. Dobrze że przednie lampy kupiłem HELLA bo z DEPO to pewnie by świeciły na zielono a nie na biało. Zresztą w ostatnim chyba Motorze testowali zamienniki i okazało się ile są warte.



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pt sie 05, 2005 09:39

wklej blede na silikon, bedzie dobrze siedziała i nikt nie zakosi



Awatar użytkownika
krizzz
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 215
Rejestracja: wt maja 10, 2005 21:30
Lokalizacja: Ełk

Post autor: krizzz » pt sie 05, 2005 09:42

Niestety w czesciach zamiennych cena=jakosc i sa to wartosci wprost proporcjonalne.



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pt sie 05, 2005 10:13

ku_bi pisze:wklej blede na silikon, bedzie dobrze siedziała i nikt nie zakosi
Pomysł moze i dobry, ale to strona pasażera i czasami może być potrzebny hak z przodu.

Myślę, że jedak tak zrobię bo i tak w planach miałem założenie clearów In Pro z atrapą halogenów. Mam tylko nadzieję, że przy montażu In Pro nie wyjdą żadne zonki.



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pt sie 05, 2005 10:24

ja tak mam zaklejone obie blędy i nie narzekam, z autem nic sie nie dzieje, niepotrzebny hol :)



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » pt sie 05, 2005 14:12

Jakośc jest dokladnie taka w porównaniu do ori czyli helli jak ich ceny. Sie nie oszukujmy jest kilka firm robiacych dobre oświetlenie takie jak Hella, Valeo, Bosh, czy firmy tuningowe takie jak FK, czy IN-pro. Zaletą pozostałych jest ich cena i na tym sie ich zalety kończa. Mam u siebie założone reflektory na przód Depo - model z GT/GTI - po roku uzytkowania nie jest w sumie tak źle ale jedna z lamp zaczyna parować przy większych deszczach, wsówki na nózki żarówek dziwnym sposobem same się poluzowywują przez co cała instalacja w lampie się powoli pali, zarówki zeby wsadzić na swoje miejsce, tak żeby nie latały to naprawde trzeba się napracowac ;P. Ale nie narzekam - kupiłem je tylko dlatego że były tanie - 300pln za komplet - wtedy jednożarówkowa hella kosztowała 340pln/szt. a ja miałem i tak zmieniać na podwójną helle z soczewką. Migacze klary które założyłem za cholerę nie chciały wejść i się trzymać - a blaszki przytrzymujące je są różne z kazdej strony ;P. Po przeróbkach juz jednak pasuje i jest ok - te klary to też wynalazek typu JOM, tyle że w innym opakowaniu - jednak z 300pln spodziewalem się ździebko lepszej jakości.


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
Krembul
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 302
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:41
Lokalizacja: Radom/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Krembul » pt sie 05, 2005 14:28

A ja nie ryzykowałem i założyłem reflektory przednie HELLA "Golf 4 look". Jeden kosztował mnie 550PLN ale wszystko pasowało idealnie, nic się nie poluzowuje, nie pali, nie paruje i lustrzanki nie rdzewieją. Stwierdziłem, że nie stać mnie na tanie rzeczy. Jakbym kupił jakieś zamienniki, których jest bez liku to pewnie byłbym niezadowolony z ich efektywności a i pewnie coś by się z nimi zaczęło dziać po roku lub dwóch i pewnie musiałbym w końcu kupić oryginał.



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pt sie 05, 2005 15:00

Dla mnie te kierunki miały być tylko rozwiązaniem tymczasowym ale nie wiedziałem że będą aż tak lipne, w sumie to lepiej jeżdzić z oryginalnymi pomarańczowymi niż denerwować się z taka lipą.

No ale tak jak chłopaki mówicie: mało płacisz - nie wymagaj cudów



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 129 gości