Problem z przednim zawieszeniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

java
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr lis 28, 2007 00:08
Lokalizacja: Połczyn Zdrój
Kontakt:

Problem z przednim zawieszeniem

Post autor: java » pn sty 07, 2008 20:41

Witam
Rozglądam się za Goferkiem, mam ciekawa opcje kupna (wiem ze jest pewny wlasciciel, silnik, blachy, etc sa w porzadku) jednak sprzedawca udzielil mi informacji, ze jest problem z przednim zawieszeniem (nie wiem co konkretnie, czy przeguby czy zwrotnice [mowie szczerze, podobnie jak sprzedjacy, ze sie na tym nie znam]) Jakie moga byc koszta naprawy, jesli chodziloby o rozne mozliwosci
pozdrawiam



GOLFSTROM_MK_II

Post autor: GOLFSTROM_MK_II » pn sty 07, 2008 20:56

to troszkę jakiś bujd Ci naopowiadał jeśli autko jest zadbane to nie ma żadnych problemów z przekładną czy prowadzeniem auta. A jeśli chodzi o tuleje na wahaczach czy jakieś gałki, sworznie to wiadomo że z czasem trzeba wymieniać co nie jest sprawą kosztowna np sworzeń to koszt 25zł gałki ok 30 tuleje na wahaczu max do 15 zł przeguby długo przed swoim końcem daja znać charakterystycznym strzelaniem koszt ok 60zł



java
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr lis 28, 2007 00:08
Lokalizacja: Połczyn Zdrój
Kontakt:

Post autor: java » pn sty 07, 2008 21:05

a jakies drozsze mozliwe uszkodzenia?



Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » pn sty 07, 2008 21:20

Przegub zamiennik niemiecku 85 zł uszczelniacze w skrzynie 15 zł sztuka


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

GOLFSTROM_MK_II

Post autor: GOLFSTROM_MK_II » pn sty 07, 2008 22:05

java pisze:a jakies drozsze mozliwe uszkodzenia?
zależy czy też w zawieszeniu czy inne mechaniczne a wiesz jaki silnik i co ma na "wypasie"



java
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr lis 28, 2007 00:08
Lokalizacja: Połczyn Zdrój
Kontakt:

Post autor: java » pn sty 07, 2008 22:17

silnik 1,3 + LPG (co do silnika jestem pewny, ze wszystko ok), chodzilo mi tylko o zawieszenie. Ciezko mi dostac mk2 1,3 + LPG za rozsadne piniadze w zachodniopomorskim lub osciennych wojewodztwach, wiec sa problemy
pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości