Jaki gaz do golfa III AAM 1.8 ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

s_l_a

Jaki gaz do golfa III AAM 1.8 ?

Post autor: s_l_a » śr sie 03, 2005 12:37

Przepraszam, że pisze ten temat, ale szukacz nie chodzi a ja właśnie na dniach planuje zagazować maleństwo. No i mam problem. Szczerze mówiąc jestem laikiem, jeśli chodzi o instalacje gazowe. Wiem tylko, że do mojego MK3 z jednopunktowym wtryskiem nadaje się najwyżej instalacja 2 generacji. Ale, na co zwrócić uwagę przy wyborze instalacji, i jej poszczególnych elementów żeby gaziarze nie zrobili mi przykrej niespodzianki. Chodzi mi o pewna i dobra instalacje. No i oczywiście koszty
Z góry wielkie dzięki :bajer:



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » śr sie 03, 2005 13:59

ja zaproponuje ci instalacje Lavato (chodzi o firme instalacji gazowej)
powiem tak w 3 autach zamontowana, pali mniej niz tansze instalacje a przy tym spadek mocy znikomy, nic nie smierdzi i brak usterek, testowane na silnikach: 1.6 mono, 1.6 16V, 1.5 gaznik
koledze z regionu zamontowali tak ogrzewanie ze musi miec wlaczone cieple powietrze w aucie wiec zwroc uwage na to :)
wszystkie te instalacje byly montowane w sprawdzonym poleconym warsztacie (prywatny zaklad 2 mechanikow zajmujacych sie tylko i wylacznie instalacjami do tego robia tylko 2 auta dziennie by spokojnie wszystko zrobic), nawet najlepsza instalacja zaloznona przez "fachowcow" moze byc lipna wiec warto przemyslec czy oplaca sie zaoszczedzic te pare zl.
ja pierwsza instalacje mialem zamontowana w kancie i gazu nigdy nie bylo czuc ani za mna, ani w srodku ani po postoju
aha gaz zawsze tenkowalem na shelu jest bardziej czysty auto lepiej ciagnie na wyzszych obrotach, palil mi ok 1l/2l mniej niz zwyklego gazu co rekompensowalo te kilka groszy wyzszej ceny za litr.
to tyle z mojej strony, pozdrawiam


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
Sałyk
VW Lover
VW Lover
Posty: 169
Rejestracja: czw mar 31, 2005 21:45
Kontakt:

Post autor: Sałyk » śr sie 03, 2005 14:44




s_l_a

Post autor: s_l_a » czw sie 04, 2005 11:09

Dzieki za odpowiedź
Bylem u gaziarzy zaproponowali mi instalacje BRC z jakimś systemem Lambda BLITZ
nie wiem co to jest ale to chyba 2 generacja ale czy to jest dobre?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 251 gości