Problem z wskaźnikiem paliwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Michał161
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr cze 29, 2005 10:59
Lokalizacja: Kluczbork

Problem z wskaźnikiem paliwa

Post autor: Michał161 » wt sie 02, 2005 19:48

Mam problem z wskaźnikiem paliwa Włacza sie bardzo rzadko i tylko na chwile Wymontowalem pompe ta ktora pobiera paliwo z baku podlaczylem do immego golfa dziala bez zarzutu Wziolem sie za rozkrecanie deski wyciaglem licznik nawet go rozkrecilem Tam w srodku jest wszystko ok Kabel od baku do deski tez wyglada na caly Nie wiem juz co robic co moze byc przyczyna A tak jezdzic i liczyc kilometry i czy mi paliwa czasem gdzies nie braknie to nie jazda POMOCY :goof:



Awatar użytkownika
djb
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: pn gru 06, 2004 02:15
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: djb » wt sie 02, 2005 21:53

rozbierz zegary i sprawdż stabilizator napięcia .często wystarcza jego wlutowanie / fabrycznie jest wsunięty w "oprawkę" w formie pinowego złącza .stabilizator jest na 10 volt
stabilizator jest z kawałeczkiem blaszki /radiator/ i jest przykręcony śrubką.z reguły tylko jeden jest taki.umieszczony jest chyba z prawej strony deski patrząc od przody /od strony zegarów/
u mojeso starego w ibizie to samo bylo



Awatar użytkownika
Michał161
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr cze 29, 2005 10:59
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: Michał161 » wt sie 02, 2005 22:17

Dzieki jutro bede probowal to naprawic tak jak napisales Serdeczne dzieki Pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 403 gości