CoRRado by ~GTH~

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » sob lis 24, 2007 00:59

Widać ze konkretnie sie zabierasz za autko :) chyba warto będze oberwować ten temacik :))
Jak narazie to dla mnie imponująco wygląda silnik :D :goof:



Awatar użytkownika
GTH
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 21:20
Lokalizacja: Piła

Post autor: GTH » sob lis 24, 2007 14:11

Co do tylnej klapy to coz, uszkodzony zamek(otwieral sie byle czym) druga sprawa plastikowa blen da tez uszkodzona, wiec postanowilem ja odnowic i zlikwidowac pierwsze oznaki rdzy. Dalej poszerzenia(na kazdym wczesniej niestety byl juz szpachel, calosc zrywalem, czyscilem, do tego nie sa to poszerzenia rzezbione szpachlem lecz calosc metalowo zywiczna z delkatna warstwa szpachlu ktory jeszcze nie jest szlifowany. Cale auto pozbedzie sie wiekszosci widocznego szpachlu gdyz zostanie to zeszlifowane. Drzwi niestety jedne sa tragiczne i wymagaja duzo pracy, maska rowniez co widac no i lewa strona, brak progu i tylnego poszycia, poprzedni wlasciciele krotko mowiac rzucali grube ilosci szpachlu na rdze co teraz utrudnia prace. Z projektem planuje sie wyrobic na poczatek wiosny gdyz mam cala mase innych aut do robienia, a ten wymaga duzo cierpliwosci, dokladnosci i pracy przedewszystkim nie mowiac i $$$ wlozonych w calosc. Pozdrawiam :) Mysle ze za kilka miesiecy bedzie juz powoli sie calosc niezle prezentowac, komora silnika rowniez dopiero wyczyszczona i przygotowana zostanie pod malowanie w kremie no i tzw clean look



Awatar użytkownika
wajda1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 585
Rejestracja: czw maja 03, 2007 20:45
Lokalizacja: Stargard Szczecinski-Morzyczyn
Kontakt:

Post autor: wajda1 » sob lis 24, 2007 14:17

jak już tyle czasu i $$$ wkładasz w projekt,to uważam ze lepiej by było kupić nowa klapę,sprawna,żeby tablica wróciła na swoje miejsce???ale każdy ma swój gust,i jeśli tobie sie tak bardziej podoba to niech tak zostanie :grin: powodzenia w pracach :)


[url=http://imageshack.us][img]http://img217.imageshack.us/img217/1164/95ad095b5ec71a8apa6.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
GTH
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 21:20
Lokalizacja: Piła

Post autor: GTH » sob lis 24, 2007 15:58

No akurat przegladajac zdjecia to przypadlo mi to do gustu i zostaje klapa plaska. Dalej zobaczymy jak to bedzie. Calkiem seryjne auto bez jakiegokolwiek liftingu czy zbudowane na pseudo tuningowych partach z allegro to mnie jakos nie interesuje, a z tego co widze to wiekszosc sie tym zachwyca ;)



Awatar użytkownika
wajda1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 585
Rejestracja: czw maja 03, 2007 20:45
Lokalizacja: Stargard Szczecinski-Morzyczyn
Kontakt:

Post autor: wajda1 » sob lis 24, 2007 16:09

dokładnie,każdy robi tak zwane siateksy :bigok:


[url=http://imageshack.us][img]http://img217.imageshack.us/img217/1164/95ad095b5ec71a8apa6.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » sob lis 24, 2007 16:30

mnie najbardziej martwi klapa na gladko :) a tak to fajnie, czekalm na lakier :)



Awatar użytkownika
GTH
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 21:20
Lokalizacja: Piła

Post autor: GTH » sob lis 24, 2007 20:57

No ja siatexy zlikwidowalem bo mnie tez to drazni ;) Ogolnie robie auto pod siebie i dla siebie, jest to taka odskocznia od codziennosci i tych wszystkich innych samochodzikow ktore robie... :)

[ Dodano: 01 Sty 2008 13:09 ]
Nowe gniazda pod klamki audi sa juz wstawione:
ObrazekPrzemalowane podkladem, no i czekaja na szpachlowanie
Teraz cos dla oka, co prawda bez drzwi, ale wczesniej byly one spasowane z caloscia i ustawione jak sie nalezy:
ObrazekObrazek
No i przymierzony tylny zderzak ktory pozbyl sie wszelkich przetloczen, czeka na szpachlowanie:
Obrazek



Marko83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt sty 01, 2008 14:16
Lokalizacja: Piła

Post autor: Marko83 » wt sty 01, 2008 14:24

Widzialem auto na zywo, robi wrazenie, po zmianie designu na pewno bedzie kozak. Powodzenia



Awatar użytkownika
Fido_dido
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: sob mar 03, 2007 22:55
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Fido_dido » wt sty 01, 2008 15:17

dla mnie maska psuje cały efekt


Bling Bling........ rrados TDI Gangster's :D!! Siee Wiee !! Sieeeeeemanko team :D VR6 ynynynyn;]

Awatar użytkownika
fck
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: wt sty 30, 2007 19:22
Lokalizacja: Płock

Post autor: fck » wt sty 01, 2008 17:34

ale wlot na maske zapodales :goof:


Moja Sroczka http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=421688

Awatar użytkownika
wapniak6
Corrado Maniak
Corrado Maniak
Posty: 206
Rejestracja: pn lip 30, 2007 10:54
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: wapniak6 » wt sty 01, 2008 17:59

GHT na wstępie pozdro dla kolegi z forum vw team. widzę że prace trochę ruszyły oby tak dalej.


Nie ważne przy czym stoisz ważne jak tym jeździsz!
Corrado 1.8 16V
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=186657

[img]http://img505.imageshack.us/img505/8170/43464200gu6.gif[/img]

Awatar użytkownika
GTH
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 21:20
Lokalizacja: Piła

Post autor: GTH » śr sty 02, 2008 18:34

Tak prace ruszyly, dzis mam w planach troszke drzwi porobic, na koniec tygodnia beda skonczone, jak i rowniez tylny zderzak. Ogolnie jeszcze kilka tygodni i calosc bedzie gotowa. Taki jest plan :)

[ Dodano: 26 Sty 2008 15:48 ]
Sobota, dzien wolny, po zalatwieniu kilku spraw mozna bylo zajac sie praca przy aucie.
Otoz juz lezy i czeka na wstawienie nowy prawy prog, robiony na gietarce z blachy, wyszedl bardzo dobrze :) :
ObrazekObrazek
Przeszpachlowalem obydwie pary drzwi, razem z wykonczeniem gniazd pod nowe klamki:
ObrazekObrazek
Spasowanie i przymierzenie calosci:
Obrazek
No i efekt finalny tego dnia, drzwi wymalowane szpryca:
Obrazek
W koncu zebralem sily i tego wieczora zaczalem dorabiac brakujace łatki, kilka przymiarek, troszke iskier no i udalo sie, wszystko poskladane do kupy, wystarczy przespawac do konca, wyszlifowac no i mozna dzialac dalej :beer: Zdjecie jest troszke kiepskiej jakosci, na zywo wyglada bardzo dobrze, calosc wykonana z blachy ocynkowanej, ktora mam dzieki uprzejmosci malzonki Pepe :) Oto zdjecie, powoli zaczyna calosc nabierac ksztaltow:
Obrazek
Ostatnio narzekalem na brak czasu, ale w wolnych chwilach podlubalem troszke zderzak tylny, ktory zostal poddany liftingowi :) Dla porownania oryginalny:
Obrazek
No i po kilku zmianach, zlikwidowane wszelkie przetloczenia oraz polowa zderzaka dolozona:ObrazekObrazekObrazekObrazek



Marko83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt sty 01, 2008 14:16
Lokalizacja: Piła

Post autor: Marko83 » sob sty 26, 2008 16:51

Nastepnym razem jak bedziesz potrzebowal pomocy daj znac, rowniez chetnie pomoge w pracach. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » sob sty 26, 2008 17:04

zderzak ładniutki... mam nadzieje ze Ci sie kiedyś klapa odwidzi :P



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości