Golf 3 SDI z `92 roku 95KM

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: Rapix » pt lip 29, 2005 08:57

promyk5 pisze:moje pytanie o przerobki wynika z kilkuletniego starzu jazdy ostra i szybka beznyna :bajer:
chyba nie mówisz o lanosie :grin:



Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » pt lip 29, 2005 09:15

Rapix pisze:
promyk5 pisze:moje pytanie o przerobki wynika z kilkuletniego starzu jazdy ostra i szybka beznyna :bajer:
chyba nie mówisz o lanosie :grin:
mielismy nie smiac sie i nie komentowac ! :P
P.S. Przytocze cytat z filmu "brawurowa jazda samochodem marki fiat cc " :D



Awatar użytkownika
SulecK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 22:16
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

Post autor: SulecK » wt sie 02, 2005 13:53

paolo pisze:
Rapix pisze:
promyk5 pisze:moje pytanie o przerobki wynika z kilkuletniego starzu jazdy ostra i szybka beznyna :bajer:
chyba nie mówisz o lanosie :grin:
mielismy nie smiac sie i nie komentowac ! :P
P.S. Przytocze cytat z filmu "brawurowa jazda samochodem marki fiat cc " :D
E tam opowiadacie ;) ostatnio w jakiejs gazecie (GT ?) przeczytalem o CC z silnikiem 1.2 + turbo = 139KM :kac:

A co do tematu jak kolega wziol z takim silnikiem to powienien wiedziec ze to bedzie sie wleklo ale przynajmniej malo pali i dluuuga jazda na tym silniku.



Awatar użytkownika
promyk5
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 01:02
Lokalizacja: Poznań

Post autor: promyk5 » czw sie 04, 2005 20:39

A co do tematu jak kolega wziol z takim silnikiem to powienien wiedziec ze to bedzie sie wleklo ale przynajmniej malo pali i dluuuga jazda na tym silniku.
no i wrocilem znad pieknego bałtyckiego morza :-)
przejechaliśmy ponad 800 km i auto - SPRAWOWAŁO SIE REWELACYJNIE!!!!!! Faktycznie pali 5 litrów na 100 jak mówił sprzedający, nic tylko lac i jechać :-)

[ Dodano: Sro Sty 24, 2007 22:26 ]
Rapix pisze:
promyk5 pisze:moje pytanie o przerobki wynika z kilkuletniego starzu jazdy ostra i szybka beznyna :bajer:
chyba nie mówisz o lanosie :grin:
O Lanosie? Coż - lanosem też można pocisnąć. Dobre paliwo, puste auto i wiooo :bajer: Oczywiście nie jest to np. Honda Acord 1.9 z 99 roku mojego szefa. Tym to dopiero jest frajda jeździć :) Już trochę nią nakręciłem kilometrów i jestem pod wrażeniem - 8 letnie auto z chodzi jak nowe. Dla mnie bomba :) A po pracy wracam kochanym klekotem omijając z dala CPN :bigok:


:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości