AFN Zamarzł

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

zloty60
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: czw sty 19, 2006 14:13
Lokalizacja: Wrocław

AFN Zamarzł

Post autor: zloty60 » pt gru 28, 2007 19:55

Witam.
Sytaucja wyglada tak.Moj "szfagroski" jezdzil na oparach.Rano zdazyl odpalic auto (bylo w nocy -10) oskrobal szyby i auto zgaslo.Pojechal do pracy autobusem.Po powrocie zakupiwszy 5 L ON zaczelismy uruchamiac auto ale nic.Wyczerpal sie aku.
I teraz tak.
Do ON-u nigdy nie dolewal zimowych ulepszaczy (wiec to źle).Wtryski nigdy nie byle czyszczone.Wymienilismy filtr paliwa.Niby juz nie ma bąbli powietrza w wezyku.Jak odepne ten wezyk od nadmiaru to paliwo leci.Czyli dociera do wtryskow.Uklad niby sie odpowietrzyl.Auto jednak dalej nie zapala.
Co radzicie?
Troche nie mamy mozliwosci zeby go zamkac na noc w cieplym garazu.Czyli co? Czekamy na wiosne?
Jak zmusic auto do gadania?
Mam jeszcze jakis samostart PRESTONE (czy jkos tak).Jest tam napisane ze do diesla sie tez nadaje.Psiknac mu kielicha w kolektor?

Jak cos to mam jeszcze sprawny 1Y :) jednak szkoda mi tego TDI-ka
Pomozcie
Pozdrawiam.


CB :) BEZ TEGO SIE NIE RUSZAM !!!!!!!!!

piotr012
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt wrz 04, 2007 18:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: piotr012 » pt gru 28, 2007 22:00

Ja bym sie wstrzymal z samostartem bo to chyba nic dobrego, kolega kiedys psiknal do forda 1.8 D i to byly jego ostatnie chwile (cos strzelilo i olej byl wszedzie :crazy:) . Naladuj porzadnie aku i jak swiece sa ok to musi zagadac. Pozdro.



greg

Post autor: greg » pt gru 28, 2007 22:20

piotr012 pisze:Naladuj porzadnie aku i jak swiece sa ok to musi zagadac
dokładnie - skoro paliwo leci (łomatko boska jak mozna wyjeździć do końca) a silnik wcześniej palił to musi zapalic tylko sprawny aku musi być



Awatar użytkownika
Mariusz15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 375
Rejestracja: śr maja 02, 2007 16:52
Lokalizacja: Kol.Drzewce k. Nałęczowa Grupa Lubelska/Irlenda/Larne
Kontakt:

Post autor: Mariusz15 » pt gru 28, 2007 22:46

zloty60, nie używaj ulepszaczy typu samostart jak chcesz mieć silnik


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1843584#1843584]Zapraszam do komentowania MKII by Mariusz15[/url]
[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7afdcaec1d199d5a.html][img]http://images37.fotosik.pl/51/7afdcaec1d199d5a.jpg[/img][/url]

zloty60
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: czw sty 19, 2006 14:13
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zloty60 » sob gru 29, 2007 11:29

No wlasnie ojczulek mi podsunal pomysl z tym samostartem.Ale chyba dam sobie z tym spokoj.W koncu to nie polonez na gazniku ( nie obrazajac nikogo ) :)

Kurtka ,swiece niedawno byly wymieniane.Kiedys juz sie raz tak "nagle" paliwo skonczylo ale to bylo w lecie a teraz normalnie szwagier mowi ze wypalil nawet opary.
Zalatwilem juz ciepla hale na caly dzien i noc.Bo aku naladowane i kilkanascie minut krecenia i auto not responding.
Moze w cieple zaskoczy

[ Dodano: Sob Gru 29, 2007 19:51 ]
Witam.Jesli kogos interesuje to golf odpalil.Postal 2 godziny w cieplym miejscu.Odkrecilem te rurki metalowe co ida do wtryskow,zakrecilismy pare razy silnikiem,pompa sie odpowietrzyla zlozylem to spowrotem i samochod odpalil...

Dzieki wszystkim zainteresowanym.
P.S.
Niech was reka Boska broni przed wyjezdzaniem do konca ON-u.
Pozdrawiam


CB :) BEZ TEGO SIE NIE RUSZAM !!!!!!!!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 704 gości