Tylne hamulce pilnie potrzebna porada

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MICHAL123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 20:44
Lokalizacja: Elbląg

Tylne hamulce pilnie potrzebna porada

Post autor: MICHAL123 » sob gru 22, 2007 13:26

Właśnie wróciłem z garażu. Rozkręcałem tylne hamulce. Myślałem ,że szczęki są do zmiany. Ale okazało się że poprzedni właściciel to zrobił. Więc cacy skręciłem wszystko do kupp przesmarowałem łożyska i pstryknąłem WD 40 po cylinderkach. Hamulce chodzą jak chodziły. Ale jest jeden problem w ogóle przestał łapać ręczny nie mam pojęcia czemu. Wiem ze mozna go podci ągnąc od srodka ale czy to normalne ze cały ssię rozluźnił jak nawet nie sciagałem szczęk ani sprężyn???????????????!!!!!!!!!!!!



Awatar użytkownika
jawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 484
Rejestracja: pt paź 27, 2006 14:54
Lokalizacja: WZU****

Post autor: jawel » sob gru 22, 2007 15:05

Samoregulator zluzowałeś więc po kilku depnięciach na pedał powinno wszystko wrócić do normy.


one loVWe

Awatar użytkownika
Kisiel
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2284
Rejestracja: sob sty 20, 2007 18:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Kisiel » sob gru 22, 2007 17:04

jawel pisze:Samoregulator zluzowałeś więc po kilku depnięciach na pedał powinno wszystko wrócić do normy.
dokladnie, popompuj troche hamulce i samoregulacja powinna opasc, sprawdz czy Ci na piachu tylne kola sie blokuja przy hamulcu noznym, jezeli wczesniej miales reczny i rzeczywiscie nic przy lince nie robiles to powinien teraz dzialac tak jak poprzednio


[size=200][b][color=black][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=97453]Moja Czarna Perła[/url][/color][/b][/size] <--- SPRZEDANA
Obecnie Audi A3 8L 1.9 TDI 110PS
[img]http://images31.fotosik.pl/48/6a443d0601dd6d22.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 342 gości