Kanały odprowadzające wode

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Kamil_01
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob wrz 23, 2006 15:20
Lokalizacja: się biorą dzieci

Kanały odprowadzające wode

Post autor: Kamil_01 » pt gru 21, 2007 20:08

Cześć, mam pytanie gdzie znajde kanały odprowadzające wode w moim golfie 2 ? mam mokrą podłoge od strony pasażera :/
Ostatnio zmieniony sob gru 22, 2007 11:29 przez Kamil_01, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
sle
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw lis 08, 2007 15:27
Lokalizacja: opole/śląsk

Post autor: sle » pt gru 21, 2007 20:35

sprawdź czy nie masz dziury w podłodze. Wiem że to głupio brzmi ale sprawdź bo tamtędy może dostawać Ci się woda do środka...

W podłodze masz 4 otwory technologiczne, średnicy ok 5cm w miejscach pod przednimi siedzeniami i w nogach pasażerów z tyłu. Są one zabezpieczone ale po laaatach jest szansa, że tamtędy zacznie się dostawać woda do środka. Podnieś wykładzinę i sprawdź w jakim to jest stanie. Możesz nawet zrobić test szczelności jeśli nie jesteś pewien czy to to. Ja sobie taki zrobiłem i patrzyłem od strony podwozia i widziałem jak mi woda kapie. Później pozostaje sprawa uszczelniania.


dekoracje weselne, florystyka -> prv

robertrog
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: sob gru 01, 2007 10:16
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Kontakt:

Post autor: robertrog » sob gru 22, 2007 02:16

U mnie się lało przez drzwi ,nie miałem tej folii pod boczkiem i woda po szybie i boczku spływała do wnętrza ,druga sprawa to czy nagrzewnica nie cieknie ,bo właśnie od strony pasażera z reguły pojawia się płyn,zobacz też czy masz drożne odpływy z podszybia ,jak nie to tam woda się zbiera i przez kratkę wlotu powietrza dostaje się do wnętrza .Przeczytaj sobie to :woda w Golfie



Awatar użytkownika
m1chal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 622
Rejestracja: sob sie 19, 2006 14:49
Lokalizacja: Gdynia
Auto: Golf 1 Cabrio

Post autor: m1chal » sob gru 22, 2007 02:20

no wlasnie z podszybia moze lecieć ...trzeba by slikonem albo czyms uszczelnić tą kratke co powietrze do niej wlatuje (chyba ze masz filtr kabinowy, to tą podstawke trza by bylo czyms uszczelnić)

bo mam dokladnie to samo co ty i wyczailem ostatnio ze własnie to tam leci ta woda, bo widzialem lekki zaschnięty strużek piasku wpadający do tego wentylatorka ;)


Mk2 1V by m1chal - sprzedany
viewtopic.php?f=87&t=59790&start=0

Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » sob gru 22, 2007 03:37

Zobacz czy pod bezpiecznikami w gabce nie masz mokro


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 265 gości