wygłuszanie ,potrzebna pomoc

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
mACK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 19:33
Lokalizacja: Lubuskie-Gorzów Wlkp.
Kontakt:

wygłuszanie ,potrzebna pomoc

Post autor: mACK » pt lip 22, 2005 19:49

Witam, mam pytanie odnośnie wygłuszania drzwi.
Po zdjęciu tapicerki ukazała sie jakas gąbka izolująca tapicerkę (myslałem ze bedzie sama folia),pod nią z tego co zauważy łem jest jeszcze folia pytania :
1. zdzierac to (jest przyklejone bokami) i klaść maty na blachy ,no i czy pozniej zakladac to z powrotem ??
2.W miejscu gdzie jest glośnik nie ma zadnej dziury jak widac (robic otwory w tej izolacji??)
3.Mam tez pytania co do drugiej strony (z głosnikiem) rozmumiem z faq ze trzeba przykręcić głośnik do blachy przez panel mdf,czyli musze wyciąć pod glośnikiem otwór??
Pytam zanim zaczne zdzierac i wiercić ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pt lip 22, 2005 21:02

Głośniki przykręca się do tapicerki a nie do blachy , co do mat to tylko wytnij tam gdzie trzeba bo widać ładnie masz to zrobione i szkoda to zrywać ,można delikatnie boki oderwać jeżeli chcesz coś zrobić wewnątrz dżwi ---później to przykleić



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » pt lip 22, 2005 21:46

miomio1 pisze:Głośniki przykręca się do tapicerki a nie do blachy , co do mat to tylko wytnij tam gdzie trzeba bo widać ładnie masz to zrobione i szkoda to zrywać ,można delikatnie boki oderwać jeżeli chcesz coś zrobić wewnątrz dżwi ---później to przykleić
Zastanów się zanim coś palniesz nastepnym razem. Głośniki przykręca się tylko i wyłącznie do blachy za pomoca ringów z MDF'u. Jak je przykręcisz do tapicerki to bedą pierdzieć, nie bedą dawać basu, wszystko będzie wibrować i ogólnie bedzie kupa zamiast dźwięku. Miomio1 klepiesz chyba posty dla zasady żeby nastukac licznik.

mACK Zerwij to co masz na drzwiach, wygłusz całe a potem załóż to spowrotem - tak będzie najlepiej. Oczywiście jak przykręcisz odpowiednie głośnik do blachy to bedzie trzeba wyciąć za nim otwór.

.. najwazniejsze nie słuchaj takich porad jak ta powyżej (aż się zagotowałem jak to przeczytałem)



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pt lip 22, 2005 22:47

kacjen pisze:
miomio1 pisze:Głośniki przykręca się do tapicerki a nie do blachy , co do mat to tylko wytnij tam gdzie trzeba bo widać ładnie masz to zrobione i szkoda to zrywać ,można delikatnie boki oderwać jeżeli chcesz coś zrobić wewnątrz dżwi ---później to przykleić
Zastanów się zanim coś palniesz nastepnym razem. Miomio1 klepiesz chyba posty dla zasady żeby nastukac licznik.
Słuchaj kacjen po pierwsze jak się gotujesz to wstaw sobie gwizdek to będę słyszał że juz gwiżdzesz ,po drugie po to jest forum żeby sobie pomagać , po trzecie piszę tak j/w bo u mnie głośnik jest przykręcony do tapicery ....i sobie nie nabijam postów <<chodzi o pomoc a nie tak jak Tobie o licznik >>także następnym razem nie gotuj się ...



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » pt lip 22, 2005 23:10

miomio1 pisze:
po to jest forum żeby sobie pomagać
właśnie a nie szkodzić. Twój post był szkodliwy.


a gwizdek będę musiał sobie chyba zamontowac bo czasami jak czytam niektóre posty na temat audio na tym forum to nawet dwa gwidki by się przydały...



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pt lip 22, 2005 23:43

czytając Twoje wcześniejsze posty na innych działach nikt się nie gotował ,także wyluzuj i tak nie przreżywaj bo Ci pompka padnie :goof:



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » sob lip 23, 2005 01:07

naprawdę nie rozumiem o co ci chodzi... czy nadal upierasz się przy swoim, czy jak?? kompletnie nie kumam po co i gdzie brniesz.



Awatar użytkownika
kamilt500
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pt lut 11, 2005 02:46
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: kamilt500 » sob lip 23, 2005 09:42

najpierw przeczytaj faq a nie doradzasz *#cenzura#*



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » sob lip 23, 2005 10:59

Chłopaki nie kłóćcie się bo to jakoś głupio wygląda mACK zrób tak jak napisał ci kacjen wywalaj te gabka i folie i rób wszystko poprawnie jak w FAQ masz mk3 więc zrób dokładnie tak jak to opisałem będzie super bas i w lato i w zimie nic ci nie popęka a i drzwi ci nie opadna po czasie pozdrawiam.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
mACK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 19:33
Lokalizacja: Lubuskie-Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: mACK » sob lip 23, 2005 16:38

Widze ze pytanie wzbudzilo troche emocji ;)
W każdym razie dzieki za rady i zabieram sie do dzieła.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości