mam problem ze zmiana biegow

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

xeonek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob gru 15, 2007 12:24
Lokalizacja: Łęczyca
Kontakt:

mam problem ze zmiana biegow

Post autor: xeonek » sob gru 15, 2007 18:08

wszystko zaczelo sie od momentu jak wyrwalo mi poduszke od strony skrzyni mialem wtedy tylko 2,4 i niekiedy 5 bieg. jak zrobilem to biegi sa wszystkie ale 1 jest tak jakby na wstecznym a wsteczny niekiedy wchodzi a niekiedy mam problemy aby go wleczyc. co to moze byc?


wymienilem to od skrzyni i lape tez musialem bo ja powyginalo.
Ostatnio zmieniony sob gru 15, 2007 19:07 przez xeonek, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » sob gru 15, 2007 18:47

xeonek pisze:wszystko zaczelo sie od momentu jak wyrwalo mi poduszke od strony skrzyni mialem wtedy tylko 2,4 i niekiedy 5 bieg. jak zrobilem to biegi sa wszystkie ale 1 jest tak jakby na wstecznym a wsteczny niekiedy wchodzi a niekiedy mam problemy aby go wleczyc. co to moze byc?
najprawdopodobniej poluzowała Ci sie taka obejma która jest na wałku , ktory wychodzi z budu, od spodu auta jak zajrzysz to bedziesz wiedzial o czym mowie. jezeli wyrwales poduszke powiedzmy po uderzeniu w kraweznik albo cos takiego , to sprawdz jescze czy ciegła ( te metalalowe prety ) sa proste. ja przezylem spotkanie z kraweznikiem dos ostre bo mi lape zlamalo, wymienilem poduszke z lapa, regulacja na tej obejmie wałka, wymiana tego preta i jak ta lala. Wszystko chodzi bez zgrzytu.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob gru 15, 2007 19:29

Poza tym jeśli lewarek ma luz góra doł i na boki to jeszcze musisz mu wymienić te plastyki co zobaczysz po zdjęciu osłony lewarka. Kupuje sie to w zestawie naprawczym .


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 309 gości