półsyntetyk

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Szosownik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1307
Rejestracja: sob lis 25, 2006 23:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Szosownik » ndz gru 09, 2007 12:48

kiss pisze:Są dwie szkoły. W jednej uczą że absolutnie nie wolno zmieniać oleju na „wyższy” a w drugiej że wolno i że nic nie ma prawa się stać. Możesz zaryzykować i sam się przekonać jak jest naprawdę.
Można poczytać tu na forum że wiele osób przeszło na „lepszy” olej i są zadowolone tak więc nie ma żadnej reguły w tym temacie :bigok:
hehehehe
może i ja zaryzykuję :hmm:

[ Dodano: 09 Gru 2007 12:05 ]
tomcio pisze:Tylko sie gada ze ktoś coś słyszał ze komuś sie popsuło.
przepraszam bardzo ja byłem świadkiem takiego zdarzenia więc nie gdybam aby gdybać



Awatar użytkownika
Jessy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 337
Rejestracja: wt paź 30, 2007 09:07
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Jessy » ndz gru 09, 2007 13:12

Mi sie niestety zmiana oleju na lepszy nie wyszła na dobre;/ Po przejechaniu 2000tys km pod pokrywą zaworów zrobił sie majonez (werdykt?) Uszczelka pod głowicą, a przyczyna to wypłukanie przez olej nagaru. NIE UCZMY SIE NA BŁĘDACH INNYCH!!


Lewy pas zaglądasz śmierci w twarz...a tak na marginesie... " CZERWONE SĄ SZYBSZE..:D "

Awatar użytkownika
woytasss_81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: pt sie 11, 2006 17:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: woytasss_81 » ndz gru 09, 2007 13:39

Dziekuje panowie za opinie, jednak pozostane przy mineralnym oleju, wleje castrola albo shella.
Wole nie ryzykowac, pozdrawiam wszystkich.


SPRZEDAM NOWE CZĘŚCI SAMOCHODOWE MARKOWE, RÓŻNE MODELE, ZAPRASZAM, kontakt GG PW lub tel. 608-65-67-67

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 409 gości