szarpie przerywa gasnie AEE

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
grzechu2410nn
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 506
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 20:41
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

szarpie przerywa gasnie AEE

Post autor: grzechu2410nn » ndz gru 02, 2007 12:22

Witam opisze dokładnie o co mi chodzi wczoraj wyjeżdżając na zakupy silnik odpalił za 3-4 razem co nigdy sie nie zdarzyło po dojechaniu na stacje i zatankowaniu jakichś 15 l odpaliłem i po przejechaniu jakichś 500m silnik zaczął słabnąc dusić sie i w koncu zgasł. Dzis to samo odpaliłem samochodzik dojechałem bez problemu do koscioła :bigok: , po mszy odpaliłem auto po jakichś 600m auto zaczeło szarpać i sie dusisc zjechałem na pobocze i zgasło , gdy silnik sie rozgrzał troszkę sie poprawiło wiedz odjechałem gdy go przegazowałem pow. 3000 obr. wszystko wróciło do normy silnik chodzi idealnie . Nie jest to napewno wina paliwa bo dzieje sie tak również gdy auto stoi kilka dni w garażu (ok 10). dzieje sie tak na zimnym i ciepłym silniku , dodam ze nie mam LPG . Nie wiem czy to ma znaczenie ale zdarza mi sie jeździć na rezerwie , filtr paliwa wymieniamy jakieś 10 miesięcy temu to samo filtr powietrza . Dzieki za odpowiedzi ,a bym zapomniał zdarzało się to wcześniej ale sporadycznie przez 2 lata może z 3 razy wiedz nie przywiązywałem do tego uwagi
Ostatnio zmieniony ndz gru 02, 2007 13:36 przez grzechu2410nn, łącznie zmieniany 1 raz.


z kucharskimi pozdrowieniami Grzegorz Dziedzic

Awatar użytkownika
Jacenty85
Forum Master
Forum Master
Posty: 1019
Rejestracja: wt mar 21, 2006 22:07
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: Jacenty85 » pn gru 03, 2007 00:57

Do sprawdzenia:
-Cały układ zapłonowy ze szczególnym wskazaniem na cewkę i czujnik halla.
-ciśnienie paliwa (na rozruchu 3.0 podczas pracy 2.5)
-immobiliser
Po sprawdzeniu ciśnienia paliwa i organoleptycznym teście układu zapłonowego jedź na VAG - jeżeli podczas pracy silnika będzie występował błąd czujnika halla wówczas będziesz miał czarno na białym



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 258 gości