JVC KD SH1000 a obsluga SD... ew inne dobre radyjko:)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Stecko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 21:14
Lokalizacja: Strzegom/Slough
Kontakt:

Post autor: Stecko » czw lis 29, 2007 19:47

znalazlem PB ale ceny tez zaczynaja sie od ok 140f + przesylka takze ... kiepsko:)



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » czw lis 29, 2007 21:40

Stecko pisze:znalazlem PB ale ceny tez zaczynaja sie od ok 140f + przesylka takze ... kiepsko:)
Napisz PW do Kubusa20 po ile ma PB i jak tam z przesyłką z PL do UK i gotowe :-)


PS:paczka 1kg do UK coś ok 30zł kosztowała



dziulek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 20:57
Lokalizacja: Janówek I k\Warszawy

Post autor: dziulek » czw lis 29, 2007 22:04

mag2k3 pisze:Co do PB to wcale go nie widziałem w UK jak pisałem brakuje sporo firm które u nas cieszą się popularnością może jakieś używki sprowadzone ale nie ma nowych bo nikt ich tu nie importuje
Czo to znaczy. Czy w UK są jakieś inne marki bardziej cenione czy poprostu jest mniejsze zainteresowanie CA.


[b]1000000[/b] postów za mami :D
I ciągle mało ;)

Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: mag2k3 » pt lis 30, 2007 01:43

dziulek pisze:
mag2k3 pisze:Co do PB to wcale go nie widziałem w UK jak pisałem brakuje sporo firm które u nas cieszą się popularnością może jakieś używki sprowadzone ale nie ma nowych bo nikt ich tu nie importuje
Czo to znaczy. Czy w UK są jakieś inne marki bardziej cenione czy poprostu jest mniejsze zainteresowanie CA.
Co tu jest cenione to nie wiem ale brakuje tu sprzętu który można u nas nawet kupić za to nie widziałem niczego czego by u nas nie dało się wygrzebać więc tak jak by CA było mniej popularne choć nie do końca, bo np masa samochodów jeździ z jakimiś marnymi tubami tak przynajmniej to słychać z zewnątrz.
Ale nie chcę uogólniać na pewno są też tacy co instalują konkretne CA.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Awatar użytkownika
Stecko
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 21:14
Lokalizacja: Strzegom/Slough
Kontakt:

Post autor: Stecko » sob gru 01, 2007 01:42

Panowie nowka sztuka CLARION DXZ668RMP za ok 550zl warto brac??:) musze w koncu na cos sie zdecydowac... clarion zawsze zbieral dobre opinie tylko ten design mnie odstraszal a ten model calkiem calkiem:) a jak z jakoscia??

pozdr

[ Dodano: 02 Gru 2007 15:01 ]
wybralem-- Kupilem tego CLARION DXZ668RMP teraz czekam na przesylke, zobaczymy jak to gra choc jeszcze nie ma kompletnego zestawu(brakuje mi zestawu na przod) mam nadzieje ze nie wywalilem pieniazkow w bloto:)

pozdr

[ Dodano: 04 Gru 2007 22:43 ]
zakupilem glosniki Focal Pollyglas 165V i nie zdazylem sie nacieszyc bo sprzedawca wczesniej je sprzedal a nie usunal aukcji...:/ szkoda bo to byly nowk za ok 400zl... takze jestem w tym samym miejscu w poszukiwaniu zestawu na przod



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości