Jak zdjac obudowe lusterek zewnetrznych

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Jak zdjac obudowe lusterek zewnetrznych

Post autor: jaszczur » wt lip 12, 2005 16:07

czy ktoś wie jak sciągnąć zewnętrzne plastyki z tych lusterek,mam je w kolorze nadwozia ale są porysowane i chciałbym je pomalować, jak lusterko odgiąłem na zewnątrz to widać od strony drzwi zatrzask probowałem to delikatnie podważyć i wyjać ale nie chce zejsć. :grrr:
Ostatnio zmieniony czw kwie 26, 2007 13:16 przez jaszczur, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt lip 12, 2005 17:56

Tez to chciałem zrobic i "po dobroci" sie nie dało więc odpuściłem. Az miałem stłuczkę, walnąłem lusterkiem w dostawczaka i co? Osłona spoczęła na glebie i wyobraź sobie nic się nie złamało. Wniosek ze troszkę więcej siły trzeba uzyć.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Sebos
سثلاخخ
سثلاخخ
Posty: 253
Rejestracja: wt paź 26, 2004 21:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebos » wt lip 12, 2005 22:32

ciezka sprawa, nie ma jak podejsc do zatrzaskow zadnym srobokretem ani nic takiego ...


------------------------------
pozdr
Sebos - سثلاخس
[b]I-sze OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE VWGOLF.PL !!![/b] działo sie, działo :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21501

--- VWGOLF SQUAD MAZOWSZE ---
www.vwgolf.waw.pl

Awatar użytkownika
Kapsel_1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 17:21
Lokalizacja: Pomiechówek
Kontakt:

Post autor: Kapsel_1 » śr kwie 25, 2007 23:53

Udało ci się zdjąć te plastiki z lusterek ?? Chcę lustereczka zrobić w kolorze nadwozia i do lakiernika chciałbyym oddać same lusterka. Ktoś pomoże tzn rozbierał już a nie połamał ?? :bigok:


126p to była fuuraaaaaaa a teraz MK3 1.8 GT
next MK4 1.9 TDI
[b]Części do komputera, monitory drukarki itp. pisz co potrzebujesz[/b]

Awatar użytkownika
Bucus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: ndz paź 31, 2004 15:54
Lokalizacja: Koszalin / Nowe Bielice
Kontakt:

Post autor: Bucus » ndz wrz 07, 2008 20:32

Zrobię mały odkop, ale nie znalazłem żadnego postu z odpowiedzią jak zdjąć obudowę, może komuś się udało?
Oraz czy lusterka sterowanie ręcznie też są rozbieralne?


Moje VENTO

Spotkania grupy CMTeam.pl, każdy piątek, godz 21.30 parking podziemny FORUM - Zapraszamy

Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz wrz 07, 2008 20:37

odchylasz szkło lusterka maksymalnie w dół i do wewnątrz. Przez szparkę między szkłem ramką masz dostęp do jednego lub dwóch zatrzasków - zobaczysz świecąc latarką do środka. Używając cienkiego śróbokręta odczepiasz je - pozostałe wypną się jak pociągniesz obudwę na zewnątrz.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 274 gości