Regulator elektrycznych lusterek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ehnaton
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 28, 2007 18:57
Lokalizacja: Czemierniki

Regulator elektrycznych lusterek

Post autor: ehnaton » wt lis 27, 2007 16:37

Witam.
Proszę o podpowiedź i pomoc w następującej sprawie. Otóż muszę wymienić regulator elektrycznych lusterek. Był zamontowany bez funkcji podgrzewania z oznaczeniem L-O-R. Czy jak zamontuję taki z funkcją podgrzewania sterowanie lusterkami będzie działać poprawnie?
Pozdrawiam



greg

Post autor: greg » wt lis 27, 2007 17:35

a jak ustawiłeś na 0 to nie grzało luster????



valerio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: czw gru 14, 2006 14:35
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: valerio » śr lis 28, 2007 09:30

Podgrzewanie lusterek załącza się włącznikiem od podgrzewania tylnej szyby, nie widziałem regulatora lusterek z podgrzewaniem, z funkcją składania lusterek tak. Jestes pewien ze to podgrzewanie?


valerio

hauer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: śr mar 15, 2006 11:15
Lokalizacja: Polska

Post autor: hauer » śr lis 28, 2007 10:59

tak jak napisał kolega podgrzewanie lusterek włącza się przyciskiem grzania tylnej szyby (zmiana od roku 2000 chyba) wcześniej był regulator z oznaczeniem podgrzewania lusterek, ale jak mówił znajomy kierownik warsztatu VW, ludzie mieli premanentnie ustawione wajchy na grzanie i przepalały się grzałki w lusterkach. teraz jest w miejscu oznaczenia grzania lusterek "0".
jeśli ogrzewnie działa skutecznie (grzałki są Ok) to powinno ci odparowywać wodę z lusterka (nie mówiąc o szronie itp), jesli lusterko grzeje da się wyczuć ciepło na zwierciadle.
pzdr
Ostatnio zmieniony śr lis 28, 2007 11:03 przez hauer, łącznie zmieniany 1 raz.



dimexd

Post autor: dimexd » sob lip 12, 2008 19:51

to poszukajcie dokładnie np na allegro
są takie włączniki i w związku z tym mam pytanie:

napiszcie mi jak możecie czy jest seryjnie w golfach instalacja pod podgrzewanie lusterek. Ja akurat mam wersję przełącznika do ustawiania lusterek bez opcji podgrzewania, ale może jak wymienię włącznik do stawiania na taki z podgrzewaniem to czy muszę ciągnąć jakieś dodatkowe przewody czy wiązka już powinna być???

[ Dodano: 12 Lip 2008 20:12 ]
a czy czasem podgrzewania lusterek nie mam już założonego, jak to sprawdzić??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 427 gości