MK2 1,6D turbo????

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

arekzx6r
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 25, 2007 13:15
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

MK2 1,6D turbo????

Post autor: arekzx6r » ndz lis 25, 2007 13:21

czesc poszukuje odpowiedzi na takie pytanko, otóż czy można załozyc turbo do zwykłego diesla 1.6 wiem ze potem można jeszcze zakładac intercooler i prowadzic dalsze modyfikacje a o załozeniu turba nic nie znalazlem prosze o pomoc w tej sprawie POZDR



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » ndz lis 25, 2007 13:44

arekzx6r,
następnym razem lepiej szukaj :PP

Tak mozna załozyć turbo do diesla !! z tym ze zbyt często butować pozniej tego autnie nie będziesz mógł ...silnik TD od D rózni sie np tym ze D nie ma natrysku oleju na denka tłoków

Ja na twoim miejscu poszukałbym kupca na twojego Dieselka (silnik) i sprzedał go a kupił sobie TD i zrobił SWAPA :D jako ze teraz silnik jest częścią wymienną to juz nie ma nr silnika w dowodzie .....



arekzx6r
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 25, 2007 13:15
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: arekzx6r » pn lis 26, 2007 21:29

dzieki kolego za opowiedz, a drugie moje pytanie jest takie: mam zwykły licznik bez obrotomierza a chcialbym zalozyc z obrotomierzem i zegarkiem alektronicznym to co mi do tego potrzeba, oprócz licznika oczywiscie, przypominam ze chodzi o diesla zgory dziex.



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » wt lis 27, 2007 21:05

arekzx6r, kupujesz limiczkj z obrotkiem do diesla !!! tylko pamietaj zeby był na 2 lub a 1 wtyczke taki jak jest u ciebie bo sa 2 rodzaje :) starsze diesle chyba do 89 roku to 2 wtyczki a nowsze po 89 to 1 !!!

Podłączasz i na 99% działą !! :PP a jak nie to wystarczy pociągnąć kabelek od wyjścia W na alternatorze (chyba ze takiego nie masz !! więc pierwsze sobie sprawdź !!!!!!! czy masz taki kabel !!! bo jak go masz to wystaczy podłączyc i dziala



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości