[mk3] rdza zjada mi golfa od spodu...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

sweden
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 13:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

[mk3] rdza zjada mi golfa od spodu...

Post autor: sweden » pn lip 11, 2005 15:00

Witam, wlasnie rozmontowalem plastikowe progi w moim golfie ( te ktore sa standardowo w GT, GTI itd... ) i to co ujrzalem to... !@#$%^&*() :grrr: poprzedni wlasciciel chyba nie patrzal jak go podnosil tylko ladowal lewarek gdzie popadlo... :otepienie: , progi od spodu powgniatane w 3 miejscach i rdza juz sie tam ladnie zadomowila. Zaczalem to czyscic tylko tak sie teraz zastanawiam co pozniej ?? Jest to bardziej od spodu, pozatym pozniej zalozone na to beda progi, takze chodzi mi tylko o to zeby to dobrze zrobic, estetyka jest na drugim miejscu.
Wystarczy jak po dosc dokladnym wyczyszczeniu walne na to pare warstw sprajem, czy jak juz zdazylem sie dowiedziec z innych watkow najpierw nawalic Cortaninu albo RC 900 firmy Pyrmo i na to lakier ??

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
czyś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 16:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: czyś » pn lip 11, 2005 19:13

Jak nie widać, to ja bym to oczyścił, na to Hammerite'a zasunął dwa razy (pędzlem, lepiej się trzyma) a jak wyschnie bitex w spreju albo inny baranek.... Tak skuteczne, jak prymitywne


MH po przeszczepie bloku - alive&kicking!

majkel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: pt sie 27, 2004 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: majkel » pn lip 11, 2005 23:05

Rc 900 to dobry wybór. Nie trzeba już gruntu na to, ewentualnie podkład i lakier, możesz położyć baranek i n a to dopiero lakier



Awatar użytkownika
Bula88
Forum Master
Forum Master
Posty: 1097
Rejestracja: wt cze 21, 2005 17:13
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

Post autor: Bula88 » pn lip 11, 2005 23:21

hamerajt to najwieksze kupa, robilem u siebie tez progi i podloge, pomalowalem koryntem czy cos takiego i na to bitex na podlodze a na progacj spray i na to bezbarwny lakier, i trzyma jak burza



bm86
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:49
Lokalizacja: Małopolska- Krzeszowice
Kontakt:

Post autor: bm86 » pn lip 11, 2005 23:55

Bula88 pisze:hamerajt to najwieksze kupa
Potwierdzam Hammerite nie sprawdza sie do stosowania w samochodach.
Najlepiej dokładnie oczyścić zardzewiałe miejsca pomalować Cortaninem a na to jakiś lakierek albo baranek i dopiero lakierek. :grin:



sweden
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 13:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: sweden » wt lip 12, 2005 00:09

chyba glupie pytanie, ale co to ten baranek :D ??

Jutro sie za to biore, takze po wszystkim opisze spostrzezenia, w sumie moglem szczelic jakies fotostory :) Te progi to naprawde tragedia... jak mozna niewiedziec gdzie lewarek przylozyc... :panna:

Dzieki za podpowiedzi
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » wt lip 12, 2005 00:39

TO STRZEL TO FOTOSTORY



Awatar użytkownika
Emader
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt cze 03, 2005 00:53
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Post autor: Emader » wt lip 12, 2005 00:43

u mnie jest podobnie ale zabiore sie za to zaraz przed zima albo na wiosne ostatnio sie sam zastanawiam niektorzy mi radza zeby zime przejezdzic i na wiosne to zrobic


[url]http://vwbits.com[/url]

sweden
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: ndz lis 14, 2004 13:26
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: sweden » wt lip 12, 2005 00:54

daaroo pisze:TO STRZEL TO FOTOSTORY
jak pijesz do mojego "szczelic" :P to jest taki wisz... bardziej po noszymu czyli po slasku :kac: napisalem to z pelna premedytacja :D Zapomnialem, ze to oglolnopolskie forum :D Nastepnym razem sie poprawie, bo tez nieznosze patrzec jak niektorzy kalecza polski jezyk :)

Pozdrawiam :pub: :grin:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 446 gości