NIe działa składanie lusterek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Matys_mm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 21:08
Lokalizacja: Słupsk

NIe działa składanie lusterek

Post autor: Matys_mm » ndz wrz 23, 2007 13:27

Witam, od tygodnia jestem posiadaczem Golfa mk4 1,9TDi 1998 rok. Ostatnio wyczytałem w instrukcji, że moje auto ma składane lusterka. I rzeczywiście przy pokrętle sterowania lusterkami jest znaczek składanych lusterek, jednak lusterka się nie składają. Co może być nie tak? Może jakiś bezpiecznik wysiadł ? Proszę o pomoc.



Awatar użytkownika
makeć
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: sob sie 04, 2007 12:10
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Post autor: makeć » ndz wrz 23, 2007 14:05

przeczytaj To
to, że masz ikonkę "składania lusterek" to nie świadczy o tym iż tak jest ;) a w instrukcji opisane jest to profilaktycznie. Jeśli chcesz się pobawić to musisz sprawdzić czy jest mechanizm, ja u siebie też mam tę ikonkę i sprawdziłem vagiem, że jest reakcja po włączeniu składania jednak nic się nie dzieje. Nie dało mi to spokoju więc zdemontowałem osłonę wewnętrzną ,moje stwierdzenie jest takie- jest instalacja do mechanizmu więc autka są przygotowane do tego byś mógł sobie to zamontować, nie pytaj o koszty bo ja ich nie chcę znać.


Moje aktualne wersje VCDS V2: ADAKO 23.3.1 (PL) i 23.3.1 (EN).

N-dru
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 30, 2007 17:36
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: N-dru » sob lis 24, 2007 22:20

Mam nie co inne pytanie:
Czy w VW Golf III '93 można ręcznie złożyć lusterko ?
Próbowałem złożyć ręcznie prawe lusterko, gdyż wyczułem na nim trochę luzu i myślałem, że da się je złożyć. Potem lewe lusterko i nic - nie chciało się złożyć, a nie miałem zamiaru tego naderwać więc nie złożyłem ani lewego ani prawego :)))



Awatar użytkownika
makeć
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: sob sie 04, 2007 12:10
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Post autor: makeć » sob lis 24, 2007 22:38

N-dru, śmiało naciśnij lustro w stronę szyby, jeśli chcesz pomóc to lekko unieś i wtedy pchnij w stronę szyby.
pozdrawiam


Moje aktualne wersje VCDS V2: ADAKO 23.3.1 (PL) i 23.3.1 (EN).

N-dru
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 30, 2007 17:36
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: N-dru » sob lis 24, 2007 22:49

Dzięki jjacekkx.
Byłem pewien, że się składają, skoro nawet w Maluchu się składały. Nie chciałem przegiąć..... lusterka - jeszcze by się złamało i byłbym ślepy na jedno lusterko :P



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 276 gości