3D na 5D lub Cabrio

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

muchaq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 02, 2007 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

3D na 5D lub Cabrio

Post autor: muchaq » wt lis 20, 2007 23:34

Witam, zna ktos sposób przerobienia 3D na 5D a jezeli nie idzie to na Cabrio ?:)
pozdro i dzieki za odp



Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » wt lis 20, 2007 23:35

tak .... sprzedaj 3D i kup 5D , lub Cabrio :P



muchaq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 02, 2007 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: muchaq » wt lis 20, 2007 23:40

odpowiedz zwalila mnie z nog normalnie. dzieki za pomoc narazie panowie



Awatar użytkownika
drill
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 696
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:45
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: drill » wt lis 20, 2007 23:46

jak to mowia... jakie pytanie taka odpowiedz :)


Obrazek

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » wt lis 20, 2007 23:54

muchaq pisze:odpowiedz zwalila mnie z nog normalnie. dzieki za pomoc narazie panowie
Innej sensownej nie ma



Awatar użytkownika
marek2907
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2610
Rejestracja: czw maja 11, 2006 19:21
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: marek2907 » śr lis 21, 2007 00:12

Innej sensownej nie ma
i wszystko w tym temacie :chytry:


[url=http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=53320][img]http://i128.photobucket.com/albums/p180/marek2907/forum2.jpg[/img][/url]
:gora: KLIKNIJ :gora:
[size=200][b]wszystko na 1 stronie[/b][/size]

muchaq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 02, 2007 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: muchaq » śr lis 21, 2007 00:15

Nie, sa inne sensowne odpowiedzi, tylko widze ze porpstou zaden z was nie jest na tyle ambitny zeby cos samemu wymyslec. Wy tylko potraficie kupic gotową rzecz wydac bezmyślnie kase i sie cieszyc jak idiota. Nie sztuką jest wydac kase i sie cieszyc, sztuką jest cos zrobic samemu i do tego jeszcze dodac troszke pokory.

Skoro nikt z was nie jest na tyle mądry zeby podpowiedziec lub pomysleć nad tym jak pewne rzeczy zrobic to przykro mi ale dla mnie jestescie....

Mniejsza o to .

Zegman was z tego forum

[ Dodano: 20 Lis 2007 23:16 ]
A i jeszcze jedno, wasze posty mnie powalają, teraz wiem dlaczego niektorzy w was mają po tysiac dwa trzy tysiace postów. Hehe zenada :)

pzodro dla administratorów i reszty.



RobertP
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2799
Rejestracja: śr gru 14, 2005 09:58
Lokalizacja: Ostróda

Post autor: RobertP » śr lis 21, 2007 00:26

muchaq pisze:Skoro nikt z was nie jest na tyle mądry zeby podpowiedziec lub pomysleć nad tym jak pewne rzeczy zrobic to przykro mi ale dla mnie jestescie....
hej nie unoś się tak, uwierz że nie warto tego robić co chiałbyś
a tym bardziej przy braku narzędzi, zaplecza ....
wiesz nie powinieneś tak pisać w stosunku do nas, uwierz że nikt nic złego Ci nie życzy
i nie sztuką jest wydawanie pieniędzy, co słusznie zauważyłeś,
a to co chcesz zrobić to własnie wydawanie pieniędzy

jeśli chcesz skaleczyć swojego golfika II diesla a jest on automatem :-k ??
to chętnie go od ciebie odkupię ...


remontuję, buduję łodzie, kajaki, canoe i jachty np. Mazurek650 -proszę pytać :)

Sharan - AFN

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » śr lis 21, 2007 00:27

Przerobienie z 3d na 5 d wymagałoby takich przerybek konstrukcyjnych że po pierwsze nikt by się tego nie podiął, chyba że jakiś magik. Zauważ że musiałbyś wstawić nowy słupek B, przerobić progi, nadkola; po drugie koszty byłyby ogromne, kupiłbyś sobie kilka golfów mk2 w 5 drzwiach; po trzecie taki samochód nie powinien być dopuszczony do ruchu bo taka ingerencja w konstrukcję praktyczne unieważniałaby normy, homologację i certyfikaty. Przeróbka na cabrio byłaby prostsza ale po pierwsze mk2 wygląda ochydnie jako cabrio, po drugie wymagałaby wzmocnienia progów i konstrukcji podłogi, skonstruowania dachu i przekonstruowania otworu bagażniaka.

Więc nie dziw się że otrzymałeś taką odpowiedź. To po prostu nie ma sensu. Robienie z wersji 3d wersję 5 d nie byłaby żadną sztuką, odmiennością czy jak to tam nazwać tylko głupotą.

Taki samochód podczas kolozjo złożył by się jak domek z kart.



muchaq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob cze 02, 2007 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: muchaq » śr lis 21, 2007 00:37

i o to mi Panowie chodzilo, porpostu sie chcialem zapytać jak to wyglada, i takiej odpowiedzi oczekiwalem, fakt moze troche glupie pytanie ale nie wiedzalem ze to takie trudne ale wyszedlem z tego zalozenia ze zapytac zawsze mozna. Suma sumarów dostalem fajne dwie odpowiedzi i dzieki tym odpowiedzą wiem ze bede robił co innego :) albo zbieral kase na inną fure :)

Dziekuje :)

P.S Jak juz tak odpisujecie to moze macie na sprzedarz komplet lusterek elektrycznych ?
no i P.S2 DCzy jak kupie te maty grzewcze to wyciągne samo szklo z obrawy zeby te mate przykleić ?

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » śr lis 21, 2007 01:32

muchaq pisze:P.S Jak juz tak odpisujecie to moze macie na sprzedarz komplet lusterek elektrycznych ?
nie ten dział
muchaq pisze:Czy jak kupie te maty grzewcze to wyciągne samo szklo z obrawy zeby te mate przykleić ?

tak


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

greg

Post autor: greg » śr lis 21, 2007 12:14

muchaq, zacznijmy od możliwości:
przeróbka 3d na 5d - wstawianie słupków, zmiana dachu, zmiana progów, drzwi - koszty przewyższą sprzedaż jednego a kupno drugiego
3d na cabrio - tu już można kombinować - tylko kwestia jak - bo koszt zakupu dachu cabrio, koszty blacharskie i lakiernicze (wycinanie dachu, wspawywanie elementów, szpachlowanie. lakierowanie)znowu przewyższą koszt sprzedaży i zakupu. Jak bardzo już tak chcesz robić to szukasz cabrio do duuużej roboty i przekładasz wszystko co potrzebne ze swojego.
Tak ze niestety ale odpowiedź
damcio151 pisze:ak .... sprzedaj 3D i kup 5D , lub Cabrio
jest naprawdę najsensowniejszą, chyba ze już chcesz bez względu na koszty cieszyć się że udało ci sie zrobić coś własnymi rękami - wtedy faktycznie - koszty mogą nie grać tak ważnej roli.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 81 gości