problem z prądem na pompie paliwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

janek25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 12, 2007 16:08
Lokalizacja: bstok

problem z prądem na pompie paliwa

Post autor: janek25 » czw lis 15, 2007 12:45

witam
nie mogę odpalić mojego golfa nie dochodzi prąd na pompę paliwa, po podłączeniu na krótko pompa działa, przekaźnik kupiłem nowy. włożyłem i nie odpalił aż posadziłem aku. po włożeniu akumulatora odpalił odrazu 3 razy pod rząd, odczekałem 15 sek. spróbowałem jeszcze raz nie odpalił i nie dopala do tej pory, podłączyłem kompa i nie może się połączyć, czy może to być wina alarmu o którym nie wiedziałem od czasu kupna przez rok :)
pozdrawiam i prosze o jakie pomysły na naprawę



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » czw lis 15, 2007 12:47

zlikwiduj ten alarm i wtedy zobaczysz

[ Dodano: Czw Lis 15, 2007 11:53 ]
janek25 pisze:po włożeniu akumulatora odpalił odrazu 3 razy pod rząd, odczekałem 15 sek. spróbowałem jeszcze raz nie odpalił i nie dopala do tej pory
odłącz jeszcze akum i podłącz go z powrotem



Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Post autor: T.O.B.I. » czw lis 15, 2007 13:38

mozliwe ze alarm, moze masz imobolaizer, no i trzecia prawdopodobna rzecz zrobila sie jakas przerwa w instalacji elektrycznej, ja grzebalem ostatnio przy swoim i przy tarmoszeniu wiazkami przerwal sie uklad od czyjnika temperatury powietrza i wtryskiwacza (ktos lutowal to wczesniej) nie wiedzac o tym zajechalem aku, pozniej z pomoca kolegi z garazy znalezlismy usterke, sprawdz czy podaje paliwo, czy jest iskra na swiecach


Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 345 gości