[mk II GTI PF] hamulce

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Polgi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: czw mar 31, 2005 17:18
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

[mk II GTI PF] hamulce

Post autor: Polgi » ndz lip 03, 2005 21:43

przy hamowaniu najpierw mi łapie tył koła sie blokuja nawet przy większych prędkosciach jest to dosyc niebezpiczne na zakręcie....
Co tutaj jest nie tak korektor siły hamowania czy jak?
klocki są wymienionce wszystkie,tył i przód tarcze....
Ostatnio zmieniony ndz lip 03, 2005 22:45 przez Polgi, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » ndz lip 03, 2005 21:58

nie kolektor bo ten masz przy silniku wydechowy i ssayc tylko korektor siły hamowania albo możesz mieć przód zapowietrzony ewentualnie pompa coś z sekcjami że daje cisnie nie na tył a sekcja na przód poszła soie walić



MaLiBU
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 549
Rejestracja: czw gru 16, 2004 22:56
Lokalizacja: W-wa/Radom
Kontakt:

Post autor: MaLiBU » ndz lip 03, 2005 23:15

daaroo pisze:nie kolektor bo ten masz przy silniku wydechowy i ssayc tylko korektor siły hamowania albo możesz mieć przód zapowietrzony ewentualnie pompa coś z sekcjami że daje cisnie nie na tył a sekcja na przód poszła soie walić
sekcje masz na krzyz nie przod tyl,

mialem takie objawy jak korektor sily hamowania sie zablokowal i nie odpuszczal... sprawdzic czy chodzi tak jak powinien luzno...siakims WD ewentualnie popsikac


[b][color=blue]Volkswagen Klub Polska #107[/color][/b][b] | Frakcja Member | VW Silesia Club[/b]
[b][color=czerwony][url]http://www.majoVWka.pl/[/url][/color][/b]
[img]http://malibu.vwgolf.pl/malibu4.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » pn lip 04, 2005 09:32

MaLiBU pisze:
daaroo pisze:nie kolektor bo ten masz przy silniku wydechowy i ssayc tylko korektor siły hamowania albo możesz mieć przód zapowietrzony ewentualnie pompa coś z sekcjami że daje cisnie nie na tył a sekcja na przód poszła soie walić
sekcje masz na krzyz nie przod tyl,

mialem takie objawy jak korektor sily hamowania sie zablokowal i nie odpuszczal... sprawdzic czy chodzi tak jak powinien luzno...siakims WD ewentualnie popsikac
czesta przypadłość, mam to samo, wymieniłem korektor, pompe, przez chwile bbyło ok teraz znowu wróciło,


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » pn lip 04, 2005 09:39

tez tak mialem :) ale sprzedalem autko



MaLiBU
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 549
Rejestracja: czw gru 16, 2004 22:56
Lokalizacja: W-wa/Radom
Kontakt:

Post autor: MaLiBU » pn lip 04, 2005 22:00

Borys pisze:
MaLiBU pisze:
daaroo pisze:nie kolektor bo ten masz przy silniku wydechowy i ssayc tylko korektor siły hamowania albo możesz mieć przód zapowietrzony ewentualnie pompa coś z sekcjami że daje cisnie nie na tył a sekcja na przód poszła soie walić
sekcje masz na krzyz nie przod tyl,

mialem takie objawy jak korektor sily hamowania sie zablokowal i nie odpuszczal... sprawdzic czy chodzi tak jak powinien luzno...siakims WD ewentualnie popsikac
czesta przypadłość, mam to samo, wymieniłem korektor, pompe, przez chwile bbyło ok teraz znowu wróciło,
nie strasz mnie :otepienie: mam nadzieje ze u mnie nie wroci... bo juz bokiem przy 120 lecialem :kac:


[b][color=blue]Volkswagen Klub Polska #107[/color][/b][b] | Frakcja Member | VW Silesia Club[/b]
[b][color=czerwony][url]http://www.majoVWka.pl/[/url][/color][/b]
[img]http://malibu.vwgolf.pl/malibu4.jpg[/img]

Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » pn lip 04, 2005 23:28

MaLiBU pisze:
Borys pisze:
MaLiBU pisze: sekcje masz na krzyz nie przod tyl,

mialem takie objawy jak korektor sily hamowania sie zablokowal i nie odpuszczal... sprawdzic czy chodzi tak jak powinien luzno...siakims WD ewentualnie popsikac
czesta przypadłość, mam to samo, wymieniłem korektor, pompe, przez chwile bbyło ok teraz znowu wróciło,
nie strasz mnie :otepienie: mam nadzieje ze u mnie nie wroci... bo juz bokiem przy 120 lecialem :kac:
przynajmniej Ci sie nie nudzi :D adrenalinka :D



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 392 gości