podgrzewane fotele nie działają

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

greg

Post autor: greg » pt lis 02, 2007 08:35

dygac, ściagij sobie moją instrukcje montażu podgrzewani grzania foteli - tam masz schemat - wystarczy zrobić zgodnie ze schematem http://rapidshare.com/files/12907457/Co ... f.rar.html



safik25
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: śr mar 11, 2009 19:35
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: safik25 » pn sie 24, 2009 21:06

Witam mam trochę inny problem otóż fotel kierowcy działa znaczy grzeje pasażer d...
więc sprawdziłem napięcie po kluczyku jest w obydwóch(przełącznikach) zamieniłem przełącznik i dalej pasażer ma zimno kolejna sprawa wtyczka pod siedzeniem nie ma napięcia na żadnym z kabli :crazy: i teraz koledzy pytanie napewno przerwa między przełącznikiem a fotelem może ktoś miał podobny przypadek żeby nie rozbierać całego samochodu czy lepiej puścić kable od nowa do fotela ???


"Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżke, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości, gdy prosisz o urlop."

greg

Post autor: greg » pn sie 24, 2009 21:39

a skad wiesz ze przerwa - moze tylko przetarty przerwany przepalony kabel od czujnika nagrzania maty



safik25
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: śr mar 11, 2009 19:35
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: safik25 » pn sie 24, 2009 22:05

gdzie ten czujnik się znajduje bo wypiąłem kostkę pod fotelem i na włączonym zapłonie i ustawionym przełączniku na pozycji 5 nie było napięcia !


"Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżke, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości, gdy prosisz o urlop."

greg

Post autor: greg » pn sie 24, 2009 22:35

czujnik w macie siedziska
jak czujnik nagrzania przepalony - napięcia nie będzie



safik25
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: śr mar 11, 2009 19:35
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: safik25 » pn sie 24, 2009 22:41

hmm jakaś foto porada??


"Zabawne jak mało ważna jest twoja praca, gdy prosisz o podwyżke, a jak niesamowicie niezbędna dla ludzkości, gdy prosisz o urlop."

greg

Post autor: greg » pn sie 24, 2009 22:55

w dziale faq - mojego autorstwa (czytaj o montażu wmk4 i w mk3)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości