Niezmywalna smuga na przedniej szybie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
makovw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt paź 30, 2007 19:26
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Niezmywalna smuga na przedniej szybie

Post autor: makovw » wt paź 30, 2007 20:51

Witam

Mam problem z przednia szyba. Zrobily sie na niej dwie smugi i za cholere sie nei chca zmyc!! Auto podczas wakacji stalo w garazu poniewaz mnie nei bylo. Wyglada jakby cos kapalo na szybe ( w tym miejscu jest roprysk) i pozniej sciekalo na dol (taka strozka) Napoczatku myslalem ze to zwykle zabrudzenie ale nie dalo sie wyczyscic zadnymi plynami, goraca woda, ani zwyklym rozpuszczalnikiem. Nie ma to zadnego koloru wyglada jakby wyschnieta woda ktora sciekala ale nie idzie sie za cholere odmyc!!!! Mial ktos moze taki problem i moze mi cos poradzic???? Z gory dziekuje!!!
Ostatnio zmieniony wt paź 30, 2007 21:10 przez makovw, łącznie zmieniany 1 raz.


Golf IV TDI PD 02r 100KM

xisio
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: czw sie 02, 2007 23:56
Lokalizacja: Limerick

Post autor: xisio » wt paź 30, 2007 21:34

wypoleruj, na allegro sa zestawy z filcem pomoze na 100%



Awatar użytkownika
yosef99
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 00:58
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: yosef99 » wt paź 30, 2007 22:16

ja mam taką radę: kiedyś próbowałem wyczyścić moje alusy z nalotów i zabrudzeń jakie się zrobiły po paru latach użytkowania (pył z klocków, błoto itp.), próbowałem wszystkim: preparatem do czyszczenia felg aluminiowy, chszampony, benzyna, rozpuszczalniki, gorąca woda.. nawet myjką ciśnieniową nie dało sie za bardzo tego umyć i wiesz co pomogło? Preparat do czyszczenia... muszli klozetowych! (WC Smyk w płynie czy coś podobnego do usuwania zabrudzeń i kamienia) Brud sam spłynął po polaniu felgi tym specyfikiem :grin: Spróbuj, może to pomoże :pub:
Ostatnio zmieniony wt paź 30, 2007 22:18 przez yosef99, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
makovw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt paź 30, 2007 19:26
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: makovw » wt paź 30, 2007 22:21

Dzieki bardzo skorzystam z rad :D


Golf IV TDI PD 02r 100KM

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 480 gości