Zamek..nocne proby otwierania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Zamek..nocne proby otwierania

Post autor: haps » ndz paź 28, 2007 01:25

Witam, sobota wieczor wiec male spotkanie na jakies piwko...i tak sie zrobilo ze wyszedlem z samochodu bez browarkow..no wiec szybko wskoczylem od strony pasazera piwko wyciagnalem, wcisnalem rygiel od drzwi kierowcy ktore byly zamkniete i wcisnalem rygiel od drzwi pasazera...i nagle nerwowy ruch gdzie sa moje kluczyki..i sie zaczelo..no meksyk normalnie.. :cool:

dziewczyny przyniosly jakies pensety, pilniczki itp..ale to nie bylo to...nie dalo sie otworzyc (wersja 3d) na rozne sposoby, probowalismy drutem przez drzwi zeby rygiel zlapac ale nie szlo...zadzwonilem po srytnego mechaniora ktory ogarnia dobrze taki temat, ale nie mial przy sobie specjalnego oprzyzadowania..hehe.. :bajer: i za pomoca srubokreta i udalo sie otworzyc,ale trzeba bylo wybic caly zamek..wszystko rozgruchotane..w szoku byl ze takie mocne zamki, silowal sie z nimi naprawde dlugo i w koncu ten puscil i poszedl na straty..wyjal to w co sie wklada kluczyc (taka szparka) a ten bebenek caly polamal i pokruszyl i jakos sie udalo ruszyc ryglem....ulga niesamowita, bo nawet nie bylo jak holowac samochodu, a dodam ze kluczyk zapasowy byl spiety z kompletem kluczy :kac: heh..

i w zwiazku z tym nasuwa mi sie pytanie, skoro mam ta szparke ze tak to nazwe, w ktora wklada sie kluczyk, to czy ona mi sie przyda aby ja jeszcze uzyc? i w ogole co musze dokupic zeby zamek byl sprawny? on cos mi mowil o bebenku, ze trzeba kupic, wsadzic i nasadzi sie na niego to co on wyjal i bedzie gralo z tym kluczykiem ktory mam....(jakas wkladka)



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » ndz paź 28, 2007 07:35

haps trzeba było dzwonić np: tu http://www.google.pl/search?hl=pl&q=awa ... lr=lang_pl
haps pisze:w ogole co musze dokupic zeby zamek byl sprawny
musisz mieć nową klamkę - wkładkę mozna dopasować do starego kluczyka - zrobi ci to kazdy fachowiec od zamków

[ Dodano: 07-10-28, 06:40 ]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... a8fe078e5a

http://www.google.pl/custom?hl=pl&inlan ... ki&spell=1


:-k ...

Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » ndz paź 28, 2007 09:47

A taxi i zapasowy kluczyk? ;)



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » ndz paź 28, 2007 10:02

stonefree
haps pisze:a dodam ze kluczyk zapasowy byl spiety z kompletem kluczy heh..
:chytry:


:-k ...

haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » ndz paź 28, 2007 11:52

misiek10111, poczytalem te posty do ktorych dales mi linka i zrobie taki myk z ta tylna klamka :bajer: hehe fajnie bedzie wygladalo i bedzie pretekst zeby centralny zrobic..hehe..chociaz troche nie mam pojecia jak to tam popodlaczac ale jakos moze sie uda :bigok:



Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » ndz paź 28, 2007 12:43

haps pisze:chociaz troche nie mam pojecia jak to tam popodlaczac ale jakos moze sie uda
poszukaj na forum :chytry:

czytaj : http://www.google.pl/custom?domains=for ... %3A1&hl=pl


:-k ...

Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » ndz paź 28, 2007 13:07

haps, sorx,ślepy jestem;)



haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » ndz paź 28, 2007 13:20

stonefree, spoko :bajer:

misiek10111, ciekawe ile takie pogotowie zamkowie sobie liczy za ta usluge, ale cos mi sie wydaje ze kupno i motnaz klamki za 10zl wyjdzie taniej :bajer: a co do linka do centralki to dzieki, cos musze pokombinowac, bo jak ostatni dziad jezdze i chodze z tym kluczykiem do okola samochodu... :grin: a tak tylko kierunki pomrygaja i ladne stukniecie ryglowni i autko otwarte :bajer:

[ Dodano: 28 Paź 2007 12:28 ]
stonefree haps napisał/a:
a dodam ze kluczyk zapasowy byl spiety z kompletem kluczy heh..


tak o to, z definicji kluczyk zapasowy, zadania swojego nie spelnil.. :grin:
juz teraz musze go zostawiac w domu, albo fajnie by bylo go gdzies w dyskretnym i bezpiecznym miejscu umiescic gdzies na zew. samochodu..jakis schowek w progu albo gdzies w podlodze...jak w mesiu przemytniku - (beczka)



Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » ndz paź 28, 2007 13:31

haps pisze:albo fajnie by bylo go gdzies w dyskretnym i bezpiecznym miejscu umiescic gdzies na zew. samochodu..
no super pomysl i zostaw jeszcze w tym miejscu dowod rejestracyjny :bajer: :bigok: zeby ulatwic sprawe juz w 100%


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » ndz paź 28, 2007 13:37

haps pisze:ciekawe ile takie pogotowie zamkowie sobie liczy za ta usluge
w ponać taka usługa kosztuję 100 zł, ale nie wiem na 100% niewiem bo nie korzystałem :chytry:


:-k ...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 206 gości