Amortyzatory..

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pt paź 26, 2007 16:55

Maćkooo pisze:Heh no super. Dobra to kup sobiue nowe sprzęgło i ruszaj na kazdych świtłach po piskach , zobaczymy ile pochodzą - miesiac czy 2 miesiace.
zal mi Ciebie kolego, niby student a matołek z Ciebie jakich mało, ty naprawde nie dostrzegłes ironii ? Człowieku skad ty sie urwałes?
Maćkooo pisze:Heh studiuje marketing i nie musze pytac taty zeby to wiedziec
chwalisz sie czy sie zalisz ?Studiowac sobie mozesz co tylko chcesz, ja zdania nie zmienie.
Maćkooo pisze:Jesli nie wiesz o czym piszesz to nie pisz. Raczej wtedy rusz kopułą.
Jak zauwazylem , to Twoja ulubiona spiewka : jak nie wiesz to nie pisz bzdur i tak dalej:)
pogratulowac pomysłowosci, naprawde urzekła mnie Twoja historia, musisz sie pogodzic z tym, ze po tym jak zachwalales firme Delphi, a pozniej zdradziles ze ojciec w niej pracuje , nie jestes juz obiektywnym głosem w całej tej polemice.Masz podejscie iście dziecinne, jak nie wiesz to nie mow, tupnij jeszcze nózka , siadz w kącie i popłacz sie, bo to jest najlepsze wyjscie z calego problemu.takie małe przemądrzałe dziecko, ktoremu wsystko wolno a jak nie to sie obrazi i trzeba bedzie go przepraszac.

Maćkooo pisze:Haa kumpel jezdzi na amorach za 30 zł i przejchał juz 30 tys. km.
widocznie nie kupił delphi.




Maćkooo pisze:Dobra to kup sobiue nowe sprzęgło i ruszaj na kazdych świtłach po piskach , zobaczymy ile pochodzą - miesiac czy 2 miesiace.
Tak z ciekawosci sie zapytam o co w tym zdaniu chodzi ? bo z kontekstu to ja bym powiedzial ze ty sie pytasz ile swiatła pochodza, a doszedlem do tego po tym ze :
- sprzęgło to nie jest liczba mnoga
- jezeli Ci chodziło o amory ( w wieeelkim domysle) to przepraszam bardzo co ma piernik do wiatraka ? ze co? jak auto podczas krecenia koła czasem podskoczy to znaczy ze psuje sie amorek? Nie badz smieszny.
-ale jezeli Ci chodzilo rzeczywiscie o amorki to ja uzylem zwrotu "pracują", a nie chodza, i w przypadku gdy porownujesz to wypadałoby użyc tego samego czasownika , dla uwypuklenia charakteru wypowiedzi , w tym przypadku kąśliwej uwagi. No ale co ty mozesz wiedziec o języku polskim, w koncu ty tylko studiujesz marketing.
POzdrawiam Cie serdecznie z wyrazami głebokiego szacunku dla Twojej osoby i tego co sobą reprezentujesz. Bądż pozdrowiony.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » pt paź 26, 2007 17:00

Maćkooo pisze:esli nie wiesz o czym piszesz to nie pisz
a ty czym błysnąłeś :bajer: wystarczy zajrzeć co kolesiowi napisałeś w tym temacie
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=127330



tdi1982
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: śr mar 14, 2007 11:03
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: tdi1982 » pt paź 26, 2007 17:37

Kolego Maćkoo dobry jesteś z twoimi teoriami.Lepiej zmień kierunek bo myślenie nie jest twoją dobrą stroną a w marketingu to ważne.Potwierdzam to co napisał kolega GUTI że Delphi to kaszanka więc trzymaj pudełka i paragony.Kolega miał problem taki ze po przejechaniu ze 3tyś.km zaczęły się lać i tak skończyły swój żywot.Niestety nie miał pudełek gość mu ich nie przyjął i następny wydatek dlatego lepiej dołożyć nawet kilka złoty więcej i mieć coś porządnego niż nie mieć nic.Nie dziwię się że twój ojciec złego słowa nie powie w końcu tam pracuje i to dobrze świadczy o nim.Delphi to nic dobrego polecam Kayaby.I proszę cię weź się za siebie i nie słuchaj co ci ojciec mówi po przecież jesteś student wysokiej klasy.



kinek86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: śr lis 29, 2006 13:25
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: kinek86 » pt paź 26, 2007 19:33

zalozylem te delphi i powiem ze auto sie lepiej trzyma niz na tych olejowych!! 2 lata gwarancji i moze sie przez ten czas robic z nimi co chce ja przez rok robie ok 50 tys km to jak za 2 lata sie rozleca to i tak ok:)


Krzysiek

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » pt paź 26, 2007 20:09

kinek86, także po sprawie zamykam :bajer: :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 560 gości