Jaki mam wlać olej MK3 1.9 TDI / wymiana paska rozrządu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Lennox
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: czw cze 23, 2005 19:39
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Jaki mam wlać olej MK3 1.9 TDI / wymiana paska rozrządu

Post autor: Lennox » pt cze 24, 2005 17:36

Jak już pisałem w inny poście przywiozłem sobie z raichu MK3 1.9 TDI.
Problem w tym że auto było kupione przez pośrednika i nie wiem jaki wlać olej, bo nie wiem co było wlane wcześniej.
wg. licznika auto ma 170.000 km i jest z 97 roku, ale wiecie jak jest z tym przebiegiem.......
Jeden koleś mi podpowiedział żeby nie ryzykować i wlać mineralny, ale ja już sam nie wiem.

Przy okazji chciałem zapytać o pasek rozrządu. W przyszłym tygodniu będe go tak czy siak wymieniał ale chciałem zapytać co ile się go wymienia w takim aucie jak moje.

Dzieki z góry i pozdrawiam.



Awatar użytkownika
pkirylcz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: pn sty 03, 2005 21:25
Lokalizacja: Wolfsburg
Kontakt:

Post autor: pkirylcz » pt cze 24, 2005 17:53

Powoli forum zaczyna zamieniac sie niekonczaca sie dyskusje o oleju i rozrzadzie.

Poszukaj w archiwum. Bylo kilka zacietych dyskusji ktore ci na pewno odpowiedza na postawione pytanie


Pozdrawiam,
Piotrek

Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Re: Jaki mam wlać olej MK3 1.9 TDI / wymiana paska rozrządu

Post autor: Corvax » pt cze 24, 2005 19:21

Lennox pisze: Jeden koleś mi podpowiedział żeby nie ryzykować i wlać mineralny, ale ja już sam nie wiem.
Pewnie, nie ma co ryzykowac, najlepiej od razu go motodoktorem zalać - tak na szelki wypadek :helm:

Wlej pólsyntetyk.


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
Pirat_666
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: pn cze 13, 2005 11:12
Lokalizacja: Będzin/Miasteczko Slaskie
Kontakt:

Post autor: Pirat_666 » pt cze 24, 2005 22:53

Kupiłem 1,9TDI. Półsyntetyk wlany (też nie wiedziałem co tam jest w środku). A z paskiem to jest tak ze na wszelki wypadek lepiej wymienić i rolkę też. Zapłacisz ze 300 ale masz pewność ze Ci nie walnie, bo jeśli to jest taka demolka pod maską ze łoooooj. Pozdrawiam...


Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości