Malowanie felg

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Malowanie felg

Post autor: ćwikła » czw cze 23, 2005 17:26

Wiatm poleccie mi jakas farbe do malownia felg...kupile farbe w spraju firmy APP i kolor wyszedłsiwy a nie taki jakie sa felgi...jakiej farby uzyc aby kolor nie był siwy tylko lekko podchodził pod baiły jak to jest w orginalnych felgach



Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Re: Malowanie felg

Post autor: briano » czw cze 23, 2005 19:23

A jest tu na forum jeden taki szpec od kółek :grin: Jak tylko się pojawi napewno odpisze :chytry:



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » czw cze 23, 2005 19:48

najlepiej to kupić podkład , falbę i utwardzacz luzem a nie spray , jeżeli masz dostęp do sprężarki i pistoletu do malowania .Znajomy za 100 zł . wymalował 2 kpl. kół do aut. W Mrągowie można farby kupić u Wilbika .



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » czw cze 23, 2005 19:52

fegli juz sa po podkładzie itd...sa juz gładkie tylko chodzi o kolor bo ten co dałem wtdaje mi sie siwy i lpinie to wyglada...tak mam pistolet i sprezarke wiec z tym nie ma problemu tylko podajcie mi jaka farbe kupic zeby kolor przypominał orginał


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » czw cze 23, 2005 21:42

No to ja się podłacze do tematu - musze polakierować tylko kawałek felgi. Właśnie poleruję szprychy i ranty (wzów jak w BBS) Pozostaje tylko ten wąski pasek gdzie są śruby (felgi jednoczęściowe "niby skręcane")

Jak to pomalowac domową metodą żeby nie zeszło.. do pomalowania jest naprawdę niweilki obszar ale nie chcę żeby farba odpadła.



Awatar użytkownika
Sebos
سثلاخخ
سثلاخخ
Posty: 253
Rejestracja: wt paź 26, 2004 21:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebos » czw cze 23, 2005 22:52

kolor kolorem, ale felgi malowane w domowych warunkach nie beda trwale, powinno sie zapodac piecowke, a co do koloru to specjalne farby ktore maja specjalny dodatek takich drobinek i to powoduje ze sie fela blyszczy, lakiery te wystepuja z rozna iloscia tych drobinek, im wiecej tym bardziej sie mienie, oprocz tego jeszcze warstwy bezbarwne :) i bedzie miodzio. :bigok: Domowymi sposobami nigdy nie bedzie to wygladac tak jak powinno, serio :chytry:


------------------------------
pozdr
Sebos - سثلاخس
[b]I-sze OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE VWGOLF.PL !!![/b] działo sie, działo :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21501

--- VWGOLF SQUAD MAZOWSZE ---
www.vwgolf.waw.pl

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 339 gości