predkosciomierz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mlodypg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt sie 31, 2007 12:38
Lokalizacja: radom

predkosciomierz

Post autor: mlodypg » śr paź 17, 2007 21:13

witam !!!! mam problem w swoim mk4 z 2002 roku z predkosciomierzem raz dzaiala raz nie i niewiem z jakiego powodu tak jest albo np jak spuszczam go z gazu to nie dziala a jak znowu wcisne gaz to wraca do polozenia czy mozna ta usterke samemu naprawic czy nie. aha i jeszcze jedno pytanko jak przekrece kluczyk to cos piszczy tak kolo przepustnicy( tutaj pod filtrem) a po chwili przestaje czy to tak powinno byc czy nie!!!!!????? POMOCY!!!!!
mala korekta ten czujnik jak wlacze zaplon po chwili przestaje ale jak uruchomie silnik to sie znowu wlacza i piszczy juz caly czas!!!! co moze byc zle????!!!!!
Ostatnio zmieniony śr paź 17, 2007 21:38 przez mlodypg, łącznie zmieniany 2 razy.



greg

Post autor: greg » śr paź 17, 2007 21:41

sprawdź przewody przy czujniku tj impulsatorze w skrzyni biegów - twój opis pasuje do wypiętej wtyczki lub uszkodzeniu kabla



mlodypg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt sie 31, 2007 12:38
Lokalizacja: radom

Post autor: mlodypg » pt paź 19, 2007 19:52

a moglbys kolego mniejwiecej tak lepiej wytlumaczyc mi gdzie to jest albo jakies zdjecie tego czujnika gdzie on jest umieszczony bo ja zabardzo nie kumam mechaniki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 634 gości