[MK4] Czy jest fabryczna instalacja pod halogeny?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
korfanty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 266
Rejestracja: czw sty 19, 2006 09:09
Lokalizacja: Tarnów

Re: halogeny-co to za kable?

Post autor: korfanty » wt paź 16, 2007 14:31

czajaa22 pisze:witam ja mam problem z kablami do lampy dochodzi 10 kabli wiec powinienem miec instalacje szukalem kabli w okolicach bezpiecznikow kolor zolto szary znalazlem wolny jeden grubszy zolto szary ale po podlaczeniu nei dzialal okazalo sie ze jest on polaczony z dwoma cienszymi kabelkami zolto szarymi,jeden cienki idzie dalej do wlacznika, gruby zostaje wolny i nei wiem o co tu chodzi moze to nie to? moze nie mam poprowadzonej instalacji do kabiny? wlacznik kupilem z wersja na przednei halogeny prosze o pomoc ?????
Udało Ci się ustalić z tymi kablami? Też mam 10 kabli w kostce do lampy i teraz się zastanawiam czy wystarczy sam przełącznik świateł zmienić czy trzeba wewnątrz jakąś instalcje robić? (od przełącznika do przekaznika) jaki jest nr OE tego przekaznika?

Pozdr.



greg

Post autor: greg » wt paź 16, 2007 18:08

korfanty pisze:Udało Ci się ustalić z tymi kablami?
tak udało mu się - były nad pedałami obok skrzynki bezpieczników
korfanty pisze:czy wystarczy sam przełącznik świateł zmienić czy trzeba wewnątrz jakąś instalcje robić? (od przełącznika do przekaznika)
trzeba
korfanty pisze:jaki jest nr OE tego przekaznika?
na upartego możesz zamontować przekaźnik zestyku X ale taniej bedzie 30A przekaźnik świateł od Poloneza czy malucha



Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

inst do halo

Post autor: czajaa22 » wt paź 16, 2007 20:54

witam ja kable znalazlem nad pedalami ale na dole przy podlodze bo na gorze mialem za duzo bali i nic nie bylo widac zdjecie pokazuje gdzie sie znajduja i jaki kolor:

Obrazek

Co do reszty to tak jak greg napisal. Ja przecialem w tym miejscu te kable i podlaczylem i swieca wysmienicie hehe. Pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 465 gości