Pompka spryskiwaczy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
martinstop
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: wt paź 02, 2007 23:58
Lokalizacja: Lublin/Rumia
Kontakt:

Pompka spryskiwaczy

Post autor: martinstop » ndz paź 14, 2007 13:01

Witam....
Mam bardzo dziwny problem , który polega na tym, że kiedy naciskam przednie spryskiwacze to chodzą wycieraczki ale strumień płynu wylatuje na tylną szybę i na odwrót kiedy naciskam na tylna to leci na przednią :/ Silniczek kupiłem nowy i podłączenie zasilania może byc tylko jedno ponieważ jak pewnie wiecie inaczej nie da sie go podłączyc , tak samo wygląda sparwa wężyków ich długośc i położenie też jest ustawione w taki sposób, że nie można ich podłączyc na odwrót....nie wiem może to i głupi problem ale nie mam pojęcia jaka może byc tego przyczyna dlatego liczę na waszą pomoc....napiszę jeszcze, że wcześniej w ogóle nie było tam pompki....dzięki z góry.....


Martin :bajer:

Awatar użytkownika
AndrzejP4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 462
Rejestracja: śr sie 08, 2007 19:42
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: AndrzejP4 » ndz paź 14, 2007 13:18

Masz źle podłączone kabelki do pompki. Zamień bieguny i będzie dobrze.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz paź 14, 2007 13:20

lub zamień wężyki mimo wszystko


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
martinstop
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: wt paź 02, 2007 23:58
Lokalizacja: Lublin/Rumia
Kontakt:

Odp.

Post autor: martinstop » ndz paź 14, 2007 13:30

Dzięki chyba będę musiał właśnie jakoś podociągac i zamienic te wężyki bo raczej zmiana biegunów w przewodzie nie wchodzi w grę bo końcówka jest fabryczna ii nie dałoby rady tego zrobic nie psując jej....

[ Dodano: 15 Paź 2007 18:12 ]
Mam nadzieję, że ktoś mi jeszcze pomoże bo nie chciałbym znowu zakładac nowego takiego samego tematu bo pomimo iz zamieniłem wężyki to wszystko działa wtedy dobrze ale tylko przez chwile bo zaraz potem cały strumień leci na tylna szybę bez względu czy naciska się na przednią czy na tylną chociaż czasami zdarza się, że coś tam pryśnie na przednią i to jest też dziwne czy ktoś wie o co może chodzic....???


Martin :bajer:

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 233 gości