Nagle zgasł???? MK II

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
skorut
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: wt maja 03, 2005 22:42
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Nagle zgasł???? MK II

Post autor: skorut » pn cze 20, 2005 22:23

Dzisiaj jade golfem (1.3 na gaźniku) i nagle zgasł najlepsze jest to że jadąc na biegu obrotomierz spadł do zera, potem kręcąc na rozruszniku takze ani drgnął a zawsze jakos tam się ruszał przy odpalaniu. Zacząłem kombinowac co sie mogło stac i odpiąłem moduł potem go zapiołem i bez problemu odpalił :goof: .
Pytanie brzmi co sie mogło stac czy cos nie tak z modułem czy jakieś styki bo sam nie wiem pierwszy raz takie cos mnie spotkało, a musze niedługo wyjechac troszke dalej i trochę sie boje czy nie stane gdzieś w polu :bigok:


Holidays !!! Ludzie co to jest ??

Awatar użytkownika
rzodkiew
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 415
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 23:21
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: rzodkiew » pn cze 20, 2005 23:51

moze styki przysniedzialy i jak odpiales i wpiales to polaczylo lepiej , odepnij wtyczke i przeczysc wszystko , sprobowac nie zaszkodzi



przemykb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: sob cze 25, 2005 15:03
Kontakt:

Post autor: przemykb » sob cze 25, 2005 15:07

:green_fuck: Ja też miałem takie objawy ale stwierdzono przez mechanika ktory stwierdził iz to elektrozawór w gażniku- wymieniłem i nic powiedzianmo ze to cewka - wymienilem ale nie na nowa, wymieniłe przewody WN kpułke i palec , swiece i teraz przerywa, Ten elektorzawór tyka nie raz ale juz go wymieniałem i dalej to samo ktoś mi powiedzial ze raz idzie iskra raz nie i to dlatego, ale pytanie gdzie szukac przyczyny. Moze ludzie pomozecie . Stawiam dobrą fl....ke.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 378 gości