Wzmaczniacz siły hamowania do MK II

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Xabingo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1787
Rejestracja: śr lip 11, 2007 10:52
Lokalizacja: TBU
Kontakt:

Wzmaczniacz siły hamowania do MK II

Post autor: Xabingo » śr paź 03, 2007 19:19

http://allegro.pl/item251742623_wzmacni ... d_rpm.html

Co o tym sądzicie? Myślę sobie to zakupić do mojego MK II, lecz przed zakupem zapytam się czy w ogóle warto wydawać na to kasę.



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » śr paź 03, 2007 19:29

w zyciu o tym nie slyszalem
Ja bym tego nigdy nie zalozyl - takie opaski zaciskowe na wezu w ktorym jest plyn hamulcowy pod cisnieniem- to chyba dla kamikadze :panna:
Gdzie w samochodzie sa takie opaski w ukladzie hamulcowym? - nigdzie bo od tych przewodow zalezy bezpieczenstwo



Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Post autor: toffic » śr paź 03, 2007 22:56

agrala pisze:Ja bym tego nigdy nie zalozyl - takie opaski zaciskowe na wezu w ktorym jest plyn hamulcowy pod cisnieniem- to chyba dla kamikadze :panna:
Gdzie w samochodzie sa takie opaski w ukladzie hamulcowym? - nigdzie bo od tych przewodow zalezy bezpieczenstwo
Chyba nie wiesz o co chodzi. To "urządzenie" to tylko magazyn podciśnienia do serwa, nic więcej. Przydaje się w niektórych sytuacjach



MZiobro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 969
Rejestracja: śr sty 17, 2007 23:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: MZiobro » śr paź 03, 2007 23:43

kiedys w TVN Turbo jakis koles pokazywal Lancie Delta Integrale...mial takie cos i chwalil...ale czy nie lepiej zalozyc wieksze serwo??....



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » czw paź 04, 2007 09:48

toffic pisze:
agrala pisze:Ja bym tego nigdy nie zalozyl - takie opaski zaciskowe na wezu w ktorym jest plyn hamulcowy pod cisnieniem- to chyba dla kamikadze :panna:
Gdzie w samochodzie sa takie opaski w ukladzie hamulcowym? - nigdzie bo od tych przewodow zalezy bezpieczenstwo
Chyba nie wiesz o co chodzi. To "urządzenie" to tylko magazyn podciśnienia do serwa, nic więcej. Przydaje się w niektórych sytuacjach
Ja myslalem ze to jest do plynu hamulcowego



Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Post autor: toffic » czw paź 04, 2007 12:56

MZiobro pisze:ale czy nie lepiej zalozyc wieksze serwo??....
Można a nawet lepiej.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości