Szarpanie silnikiem?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wolff
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: pn sty 29, 2007 16:38
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Szarpanie silnikiem?

Post autor: wolff » wt paź 02, 2007 17:42

Witam wszystkich.
Od pewnego czasu pojawiaja sie szarpania silnika.Gdy krotko mowiac ciagne na kazdym biegu samochod idzie pieknie,ale gdy tylko jade np.na jakims biegu na niskich obrotach i nagle chce mocniej przyspieszyc pojawiaja sie 3 -4 szarpniecia.Dodam ,ze niedawno wymienilem nowe swiece ,wszystkie filterki,przeplywomierz(bo tak mi pokazalo po podlaczeniu pod vaga.)Samochod chodzi pieknie na wolnych obrotach(rowniutko.)ROBILEM TAKZE ADAPTACJE PRZEPUSTNICY.Pod vagiem nie ma zadnych bledow.Moja sugestia to przewody wysokiego napiecia ale czy tak?Prosze o pomoc?
_________________


wolff

Awatar użytkownika
wolfzan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 906
Rejestracja: sob cze 23, 2007 08:43
Lokalizacja: Wrocław/Nisko
Kontakt:

Re: Szarpanie silnikiem?

Post autor: wolfzan » wt paź 02, 2007 19:23

wolff pisze:Witam wszystkich.
Od pewnego czasu pojawiaja sie szarpania silnika.Gdy krotko mowiac ciagne na kazdym biegu samochod idzie pieknie,ale gdy tylko jade np.na jakims biegu na niskich obrotach i nagle chce mocniej przyspieszyc pojawiaja sie 3 -4 szarpniecia.
Ja mam to samo. Znajomy zdiagnozował padnięty docisk sprzęgła. Naprawa samego docisku jest niewiele tańsze niż wymiana całego sprzęgła, także wkrótce wymieniam całe sprzęgło. :pub:
Ostatnio zmieniony wt paź 02, 2007 19:24 przez wolfzan, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 310 gości