Dmuchawa slabo dmucha

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

RoBaak

Post autor: RoBaak » czw cze 16, 2005 13:22

Sluchajcie mam maly problem.Nie chcialem zakladac nowego tematu bo ten mniej wiecej do tego mojego problemu.Otoz od niedawna jestem posiadaczem Golfa MK2 no i ostatnio jadac wlaczylem sobie dmuchawe zeby troche mi schlodzila wnetrze autka......wszystko bylo dobrze ale do pewnego momentu kiedy to nagle z dmuchawy zamiast zimnego zaczelo leciec gorace powietrze tak gorace ze az parzylo.Zupelnie jakby powietrze z silnika dostawalo sie do tej dmuchawy.Kurde no i teraz caly czas tak jest ze to grzeje zamiast chlodzic.Wiecie co to moze byc?



Awatar użytkownika
Much00l
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: wt maja 17, 2005 12:09
Lokalizacja: Tarnów, Kraków
Kontakt:

Post autor: Much00l » czw cze 16, 2005 13:30

ja ie mam pojecia. ja sie borykam z problemem takim ze slabo wieje juz wsdzystko pobowalem i nic. Teraz chyba musze wentylator wymienic:| :food:



majkel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: pt sie 27, 2004 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: majkel » czw cze 16, 2005 14:41

Much00l pisze:ja ie mam pojecia. ja sie borykam z problemem takim ze slabo wieje juz wsdzystko pobowalem i nic. Teraz chyba musze wentylator wymienic:| :food:
to nie wentylator. WW miejscu gdzie jest nagrzewnica są takie drzwiczki które regulują zimno / ciepło. One sa oklejone taką gąbka jak ta gąbke wydmucha to wtedy słabo leci powietrze i nie ma prawie wcale ciepłego



Awatar użytkownika
Much00l
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: wt maja 17, 2005 12:09
Lokalizacja: Tarnów, Kraków
Kontakt:

Post autor: Much00l » czw cze 16, 2005 14:44

mowisz o miejscu gdzi ejest wentylator ? ja tam zadnych drzwiczek nie widzialem. Mozesz mi to jakos dokladniej opisac pozdrawiam



Awatar użytkownika
Much00l
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: wt maja 17, 2005 12:09
Lokalizacja: Tarnów, Kraków
Kontakt:

Post autor: Much00l » czw cze 16, 2005 14:57

I gdzie ta gabka moze byc jak ja wydmychalo ?



Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » czw cze 16, 2005 20:02

CCR pisze:WIELKIE DZIEKI ZA POMOC DZIAŁA JAKIS IDIOTA ZAŁOZYŁ SZNATKE I REKLAMÓWKE NA TEN WLOT W PODSZYBIU W KOMORZE SILNIKA A MOZE DORADZICIE CO ZAŁOZYĆ BY NIE DOSTAWAŁ SIE TAM KUŻ :bigok:
:crazy: :crazy: :crazy: :goof: :goof: :goof: :kac: :kac: :kac: :panna: :panna: :panna:



Awatar użytkownika
Much00l
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: wt maja 17, 2005 12:09
Lokalizacja: Tarnów, Kraków
Kontakt:

Post autor: Much00l » czw cze 16, 2005 21:41

ale cieple powietrze ja mam . problem w tym ze slabo dmucha dalej. przeczyscilem kratke i juz nie wiem co wiecej moge zrobic :(



majkel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: pt sie 27, 2004 22:52
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: majkel » czw cze 16, 2005 23:28

Much00l pisze:mowisz o miejscu gdzi ejest wentylator ? ja tam zadnych drzwiczek nie widzialem. Mozesz mi to jakos dokladniej opisac pozdrawiam
mówie o miejscu gdzie jest nagrzewnica.
Nagrzewnica to nie wentylator. Znajduję sie ona po środku deski. Oddaje ona ciepłe powietrze z siebie do środka samochodu. W mk3 jest w takiej komorze. Do wejścia tej komory są takie ruchome dzrzwiczki które regulują ciepło/zimno. Jeśli na tych drzwiczkach nie ma gąbki to jest nieszczelna i jak włączysz nawiew to leci słabo i nie ma gorącego powietrza tylko letnie. Im wyższy bieg wentylatora tym zimniejsze powietrze leci



Awatar użytkownika
Much00l
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: wt maja 17, 2005 12:09
Lokalizacja: Tarnów, Kraków
Kontakt:

Post autor: Much00l » czw cze 16, 2005 23:44

ok w tygodniu jade do elektryka moze mu powiem i bedzie wiedzial o co chodzi. dzieki wielkie za pomoc pozdrawiam :)



Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » śr lut 22, 2006 18:27

A moj problem jest taki, ze dmuchawa dziala bez problemowo, ale tylko od strony kierowcy. Natomiast od strony pasazera nie dziala w ogole, co moze byc przyczyna?


www.SportCom.PL

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » pt lut 24, 2006 03:01

A moj problem jest taki, ze dmuchawa dziala bez problemowo, ale tylko od strony kierowcy. Natomiast od strony pasazera nie dziala w ogole, co moze byc przyczyna?
prawdopodobnie odlaczyla sie rurka doprowadzajaca powietrze do nawiewu lub wogole tam jej nie ma :crazy:



Awatar użytkownika
ck
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 855
Rejestracja: pt gru 17, 2004 13:10
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Post autor: ck » pt lut 24, 2006 08:36

majkel pisze:
Much00l pisze:ja ie mam pojecia. ja sie borykam z problemem takim ze slabo wieje juz wsdzystko pobowalem i nic. Teraz chyba musze wentylator wymienic:| :food:
to nie wentylator. WW miejscu gdzie jest nagrzewnica są takie drzwiczki które regulują zimno / ciepło. One sa oklejone taką gąbka jak ta gąbke wydmucha to wtedy słabo leci powietrze i nie ma prawie wcale ciepłego

A jak to później lub czym okleić te drzwiczki żeby dobrze grzało?Jak rozbierałem nagrzwnicę to widziałem,że ta gąbka jest juz bardzo cienka i w każdej chwili moze wylecieć dziura.U mnie narazie grzeje OK,ale pytam nawszelki wypadek.



Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » pt lut 24, 2006 11:23

daaroo pisze:
A moj problem jest taki, ze dmuchawa dziala bez problemowo, ale tylko od strony kierowcy. Natomiast od strony pasazera nie dziala w ogole, co moze byc przyczyna?
prawdopodobnie odlaczyla sie rurka doprowadzajaca powietrze do nawiewu lub wogole tam jej nie ma :crazy:
No i jak to naprawic?? :|


www.SportCom.PL

Awatar użytkownika
mar_tec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 322
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 16:03
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: mar_tec » pt lut 24, 2006 15:04

nikt nie wie? :(



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 499 gości