Jak gra radio Gamma V?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Roadrunner
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 18:54
Lokalizacja: Warszawa/Ostróda

Jak gra radio Gamma V?

Post autor: Roadrunner » sob wrz 29, 2007 09:56

Witam,

W swoim pierwszym poście na forum chciałbym się serdecznie przywitać ze wszystkimi i jednocześnie poprosić o poradę: czy radyjko Gamma V wraz z fabryczną zmieniarką CD gra przyzwoicie? Chodzi mi o to, że moje obecne wysłużone już radyjko sony chciałbym wymienić na coś w miarę dobrze grającego a jednocześnie nie kuszącego złodziei. Dlatego też nie chcę kupować radia CD/MP3 - w jednym z poprzednich moich aut skradziono mi właśnie takie radio (oczywiście bez panelu). W poprzednim aucie miałem fabrycznego kaseciaka ze zmieniarką i nikt tego nie ruszył przez 2,5 roku. Dlatego chciałbym właśnie zestaw kaseciak-zmieniarka. Bardzo proszę o poradę czy warto coś takiego kupić. Dodam, że lubię dobrą muzykę w aucie, mam dobre głośniki, ale bardziej od jakości dźwięku zależy mi na całych szybach. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
Łukasz K.



Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » sob wrz 29, 2007 15:10

Gra naprawdę przyzwoicie.
Ja też mam oryginalne radio VW tyle że nowszy model i jest OK



Awatar użytkownika
Roadrunner
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 18:54
Lokalizacja: Warszawa/Ostróda

Post autor: Roadrunner » sob wrz 29, 2007 16:07

Dzięki za info. Akurat Gamma V zdaje się by dobrze komponowała się z wnętrzem i oświetleniem dlatego akurat na ten model zwróciłem uwagę :) Oczywiście liczę też na inne komentarze :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości