PROBLEM Z MK3 POMOCY WIE KTOS COS NA TEN TEMAT

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
_FORNAL_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 14:16
Lokalizacja: kalisz
Kontakt:

PROBLEM Z MK3 POMOCY WIE KTOS COS NA TEN TEMAT

Post autor: _FORNAL_ » śr cze 15, 2005 23:05

MIANOWICIE MAM MK 3 1.8 MONOWTRYSK PROBLEMY ZACZELY SIE OD ZALOZENIA GAZU A MIANOWICIE CIAGLE WYMIENIAM POMPE PALIWOWA KTORA JEST ELEKTRYCZNA ZAMONTOWANA W ZBIORNIKU OSTATNIM RAZEM ZACZOLEM JE ROZBIERAC I PO UDERZENIU JEJ Z MLOTKA ZACZELA DZIALAC WLOZYLEM POJEZDZILEM Z 2 TYGODNIE I TU NAGLE ZNOW NIE CHODZI PO POWTORCE Z ROZRYWKI ZACZELA CHODZIC BADAJAC MIERNIKIEM CZY MA PRZEJSCIE I GDY NIE CHODZI TO NIEMA A PO UDERZENIU MA CZYZBY SIE SZCZOTKI ZAWIESZALY ?? ALE DLACZEGO TO JUZ 3 POMPA I PO JAKIMS CZASIE TO SAMO SIE DZIEJE MOZE KTOS MIAL TAKI PRZYPADEK I WIE CO Z TYM ZROBIC CZY ONA SIE ZACIERA JAK SIE JEZDZI NA GAZIE CZY CO POMOPCY CZEKAM NA JAKIES WIADOMOSCI



Awatar użytkownika
pkirylcz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: pn sty 03, 2005 21:25
Lokalizacja: Wolfsburg
Kontakt:

Post autor: pkirylcz » śr cze 15, 2005 23:46

A nie jezdziles na pustym baku??
Widzialem kiedys taki patent na allegro, ktory wylaczal pompe jak sie na gaz przechodzilo.

Mozesz zalozyc sobie odciecie w aucie. Bedziesz mial swojej produkcji zabezpieczenie antykradziezowe :)

I jeszcze jedno, precyzuj tematy i wylacz Caps Lock !!


Pozdrawiam,
Piotrek

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » czw cze 16, 2005 08:29

Kolega ma racje.Też mam gaz i też już zmieniałem pompe wlasnie dlatego ze jezdziłem na głębokiej rezerwie :hmm: Noi pewnego pieknego dnia pompa padła....teraz zawsze mam przynajmniej pół baku :jezor:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 502 gości