Wymiana cieczy chłodzącej i termostatu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ralliart
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: wt wrz 25, 2007 00:26
Lokalizacja: Wadowice
Kontakt:

Wymiana cieczy chłodzącej i termostatu

Post autor: ralliart » wt wrz 25, 2007 00:42

Witam Dzisiaj rano zabrałem sie za wymiane cieczy chłodzącej A przy okazji chciałem sprawdzić czy termostat mam dobry Termostat okazał się dobry Robiłem prube: "kąpiel w gorącej wodzie" Kiedy wymontowałem termostat był tylko jeden oring Pomiędzy termostatem a kolankiem Będąc w sklepie po nowy oring sprzedawca pokazał mi nowy termostat w zestawie z dwoma oringami Jeden mniejszy drugi wiekszy Tak sie zastanawiam czy czasem ten mniejszy nie przychodzi pomiędzy: temostat - pompa cieczy chłodzącej I tu jest moja prośba do was o pomoc. Dziękuję. Pozdrawiam


poradziłem sobie W zestawie sa dwa oringi bo sa rózne kolanka Ale mam teraz problem z szczelnością Zakładam nowy oring przykrecam kolanko wlewam ciecz chłodzącą i mi cieknie z kolanka I sie denerwuje...
Ostatnio zmieniony wt wrz 25, 2007 22:56 przez ralliart, łącznie zmieniany 3 razy.



KONDZIO222
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 323
Rejestracja: pn gru 11, 2006 19:11
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: KONDZIO222 » wt wrz 25, 2007 09:02

nie wiem jak powinno być w TD ale u mnie np; był jeden oring z termostatem jak wymieniałem na nowy


Było MK II GTI jest A6 quattro TDI

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 511 gości