Elektryczne szyby

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tommm86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: sob wrz 08, 2007 10:38
Lokalizacja: ok. Rybnik
Kontakt:

Elektryczne szyby

Post autor: tommm86 » sob wrz 22, 2007 16:59

Witam, mam golfika od niedawna, mam el. szyby, i zauwazylem ze nieraz po nacisnieciu otwierania/zamykania szyb szyba zjezdza do samego konca, albo do samego konca sie zamyka, a nieraz szyba przesowa sie tylko tyle czasu ile trzymam przycisk... moje pytanie brzmi, czy cos jest nie tak czy to normalne i sa dwie opcje otwierania tych okien tzn tak dlugo jak sie trzyma przycisk i po jednym nacisnieciu otwarcie/zamkniecie na maxa? bardzo prosze o jakas podpowiedz bo nie mam pl instrukcji:( a moze tez ktos ma taka i moze podeslac na maila?



Awatar użytkownika
bogdan10
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 11:30
Lokalizacja: Lublin

Post autor: bogdan10 » sob wrz 22, 2007 17:10

Witam
Wszystko jest ok, tak powinno być jeżeli naciśniesz lekko to szyba otwiera się póki trzymasz przycisk, natomiast przyciskając mocno szyba zejdzie do położenia maksymalnego więc otworzy się lub zamknie.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
WiRaGe
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: pt mar 23, 2007 16:15
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Post autor: WiRaGe » sob wrz 22, 2007 17:10

tommm86, koleg ten przycisk jest jakby dwustopniowy jesli przyciśniesz go lekko i przytrzynasz to szyba bedzie zjezdzać tylko w chwili gdy naciskasz, jeśli natomiast wcisniesz mocno do oporu i póścisz szyba sama zjedzie bądz sie zamknie
Ostatnio zmieniony sob wrz 22, 2007 17:11 przez WiRaGe, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 280 gości