[mk3] które radyjko polecicie ...

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
DuZy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 16, 2005 15:44
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: DuZy » ndz cze 12, 2005 23:35

k3fir pisze:
DuZy pisze:k3fir: hmmm ten clarion całkiem fajny ... ale znając życie i moje szczęscie to do wymiany oprócz paska znajdzie się jeszcze trochę rzeczy ... szukam raczej radia w okolicach Białego żeby można było obejrzeć i podłączyć zobaczyć jak gra ...
ktos_tam: co do tego bazaru to nie przesadzaj ... nie chcę żadnego mediona z biedronki za 250 zł i szukam czegoś markowego z używanych ... nie wymagam żeby miało wyświetlacz lcd, mp3 i takie tam bajery więc wyluzuj ...
na rocha w komisie jest troche sprzetu, czasem na allegro z bialego ktos cos wystawi ;)
hehe ... te dwa radyjka z allegro właśnie z Białego są ... a o komisie na Rocha też mi już znajomy mówił - będę chyba musiał zajechac wreszcie ;) ... teraz mam tylko inny dylemat ... wiem że do Blaupunkta można kupić specjalną kieszeń montażową która umożliwia wyciąganie calego radyjka (nie tylko panelu) bez kasowania pamięci ... nie wiem czy coś takiego jest też dostępne do radia Pioneera ? Jeśli ktoś wie coś bliżej na ten temat to prosiłbym o podzielenie się wiadomościami :) ... Ostatino dla kumpla "wyszło" radio pod blokiem Pioneer 4300 (panel mu zostal na pamiątkę) nie chciałbym zeby i mnie coś takiego spotkało ...



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn cze 13, 2005 21:01

Sa kieszenie przystosowane do róznych firm chociaz do blaupunkta szczerze mówiąc nie widziałem. popatrz na allegro


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
ADI__19
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt cze 07, 2005 17:56
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: ADI__19 » pn cze 20, 2005 00:51

Ja bym wybral pioneerka solidna firma ale tak jak juz zostalo to powiedziane najlepiej jakiegos clariona albo alpine


GolF MK3 RuLLeZ

Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » śr cze 22, 2005 10:03

za 270 nowego Mediona kupiszs:)



Awatar użytkownika
DuZy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 16, 2005 15:44
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: DuZy » sob cze 25, 2005 21:11

a co powiecie o tym Clarionie ?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=55758105

tu jego opis po czesku ;)

http://www.mh.cz/index.php?page=drb3376 ... 17c5d17506

czy za tę cenę warto go brać ?



Awatar użytkownika
kadet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 428
Rejestracja: pt mar 25, 2005 19:11
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: kadet » ndz cze 26, 2005 09:39

prezentuje sie calkiem calkiem



Awatar użytkownika
Dawca_Nerek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1887
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 10:08
Lokalizacja: F1 DAWCA

Post autor: Dawca_Nerek » ndz cze 26, 2005 16:44

Polecam Ci Pionka 3100R_B. Posiadałem takiego przez 3 lata i nigdy mnie nie zawiódł, sprzedałem za 290zł, szkoda że wcześniej nie zauważyłem tego posta :( Ma niebieski wyświetlacz, a przyciski świecą na czerwono. Ma wyjście na wzmacniacz, 3 zakresy regulacji tonów (wysokie, średnie i niskie), super sobie radzi z wypalonymi plytkami oraz na naszych polskich drogach. Szkoda tylko że nie ma wyjścia na zmieniarke :( Napewno lepszy niż ten clarion pokazany wyżej!


Obrazek
Czasem na trasie spotykam prawdziwych szaleńców...
Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
Czasem naprawdę ciężko ich wyprzedzić...

Awatar użytkownika
DuZy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn maja 16, 2005 15:44
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: DuZy » pn lip 04, 2005 23:02

no i wreszcie kupiłem ... :) jak zwykle nie to co chciałem ale blisko byłem ;) pioneer deh-1300R z samochodu ściągniętego z niemiec ... z papierami i wszystkimi instrukcjami ... wygląda miodzio :] nic nie porysowane ... gra i wygląda pierwsza klasa ... dzięki za wszystkie porady i komentarze ... pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości