tylnia szyba

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
david_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 22:51
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

tylnia szyba

Post autor: david_ » wt sie 28, 2007 12:00

Mam maly problem z tylnia lewa szyba. polega on na tym ze jak chcem otworzyc szyby kluczykiem to wszystkie sie opuszczaja orocz tej po prawej(gdy jest otwarta to sie domyka kluczykiem). Czy ktos wie co moze byc przyczyna?


david_

Awatar użytkownika
silentfake
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pt cze 10, 2005 14:07
Lokalizacja: XXX

Post autor: silentfake » wt sie 28, 2007 12:04

miałem podobną sytuacje, masz prawdopodnie zje5$# przełącznik w tej tylniej szybie.

Założe sie tez ze jak są wszystkei dżwi zamknięte to ta tylna szyba sie nie otwiera, a jak otworzysz dżwi kierowcy to normlanie działa.

Ja nie brałem sie naprawe tego bo nie miałem czasu ale to chyba przełącznik bo jak go wyjołem i mostkowałem to działało normlanie.

Golf 3 - linka szyber dachu strona lewa i zdupcona szyba tył lewa :)



Awatar użytkownika
gtibodek
szybki i wściekły
szybki i wściekły
Posty: 409
Rejestracja: sob lut 24, 2007 19:07
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki
Kontakt:

Post autor: gtibodek » wt sie 28, 2007 12:11

u mnie tak było to wymieniłem całe prowadnice bez silniczka bo okazało się ,że taki plastik był połamany i nie działało :bigok:


Nisko,szeroko na bogato wiec zjedź mi z drogi szmato

Awatar użytkownika
david_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 22:51
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: david_ » wt sie 28, 2007 12:15

silentfake pisze:Założe sie tez ze jak są wszystkei dżwi zamknięte to ta tylna szyba sie nie otwiera, a jak otworzysz dżwi kierowcy to normlanie działa.
wlasnie jak sa zamkniete to nie dziala i jak sa otwarte dzwi kierowcy to tez nie dziala. ale mysle ze itak przyczyna bedzie wlasnie ten przelacznik, bo raczej nic innego

[ Dodano: 28 Sie 2007 12:17 ]
gtibodek pisze:u mnie tak było to wymieniłem całe prowadnice bez silniczka bo okazało się ,że taki plastik był połamany i nie działało
tylko chodzi o to, ze szyba przyciskiem dziala bez zarzutow:/ takze prowadnice sa dobre, chodzi tylko o otwieranie kluczykiem


david_

Awatar użytkownika
gtibodek
szybki i wściekły
szybki i wściekły
Posty: 409
Rejestracja: sob lut 24, 2007 19:07
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki
Kontakt:

Post autor: gtibodek » wt sie 28, 2007 12:29

david_ pisze:ylko chodzi o to, ze szyba przyciskiem dziala bez zarzutow:/ takze prowadnice sa dobre, chodzi tylko o otwieranie kluczykiem
jak przycisk dziala to znaczy,że jest dobry musiałbyś sprawdzić w drzwiach ten patent co domyka szyby albo poczyścić styki :bigok: :bigok: :bigok:


Nisko,szeroko na bogato wiec zjedź mi z drogi szmato

Awatar użytkownika
silentfake
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pt cze 10, 2005 14:07
Lokalizacja: XXX

Post autor: silentfake » wt sie 28, 2007 12:41

no, poczyść sytki i ten cały mechanizm



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt sie 28, 2007 17:52

david_ pisze:Mam maly problem z tylnia lewa szyba. polega on na tym ze jak chcem otworzyc szyby kluczykiem to wszystkie sie opuszczaja orocz tej po prawej(gdy jest otwarta to sie domyka kluczykiem). Czy ktos wie co moze byc przyczyna?
lewa w końcu czy prawa nie kapuję.
Sprawdź zielony kabelek pod gumą w wiązce drzwiowej tcyh dzrwi co szyba się nie otwiera. Gdzieś na nim jest przerwa. Jeśli wygląda dobrze to sprawdż czy pojawia się na nim plus w momencie jak otwierasz szyby z kluczyka. I od razu piszę zostaw włączniki w spokoju bo są dobre.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 301 gości